Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Dr. Turi& Tsa magánrendelő...

Dr. Turi& Tsa magánrendelő (nőgyógyászat)? Fontos!

Figyelt kérdés
Jár valaki oda? Milyenek az ottani nőgyógyász szakorvosok? Mennyibe kerül ott egy teljes körű vizsgálat? (a honlapjukon sajnos az árak nincsenek feltüntetve) Légyszi írjatok!
2011. jún. 24. 05:27
 1/5 anonim ***** válasza:
A név kötelez... Dr Turi... Hülyére röhögtem magam... Bocs, hogy nem érdemben válaszoltam, de ez akkor is mókás... :D
2011. jún. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én dr.Kovács Eszternél voltam kb.10-15 perc vol Uh-val,24 ezer ft,számla nélkül(kb.hét hónapja).

Az ultrahangomat elnézte,feleslegesen,ha rajta múlik megműtött volna...Mint kiderült látott egy cisztát,ami soha nem is létezett,legalábbis másik két orvos,ugyanazon a felvételen pár órával később nem látta..

Szerintem ne menj oda,egy régi ház,sokadik emeletén,egy lakás van kialakítva,abszolút nem intim a környezet sem,és ezek után én azt mondom,hogy szakmailag sem jók..

Kétszer voltam,többet nem megyek!Helyette a Maternity Magánklinikát ajánlom,össze sem lehet ezzel a rendelővel hasonlítani..

2011. jún. 25. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, akkor azt már tudom hogy hova biztosan nem megyek.:D Ez a magánklinika merre van amit írtál? És melyik dokihoz jársz?
2011. jún. 26. 04:15
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia,


Lehet,hogy a többi orvos jó itt is,de én nem próbálom ki az biztos...

www.maternity.hu

Kútvölgyi Kórház(Moszkva tértől pár percnyire).

Itt sem olcsó egy vizsgál,de a recepción kell fizetni,számlát kapsz,és hát a rendelő színvonalát sem lehet összehasonlítani.

Dr Rigó Barbara nagyon jófej,aranyos,hozzá járok valamint dr Sándor Gyulánál voltam egyszer,ő vele is meg voltsm elégedve,nagyon korrektek,az ezredik kérdésedre is türelmesen válaszolnak:)

Sok szerencsét!

2011. jún. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szia! Okés! Itt legalább a honlapon is rajta van minden.:) Köszi szépen még1x a részletes infot!:)
2011. jún. 27. 01:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!