Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gombás fertőzést hogy kaphat...

Gombás fertőzést hogy kaphat el valaki ugy, hogy tisztességes életet él?

Figyelt kérdés
2008. febr. 24. 18:17
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Ha a tisztességes élet alatt az érted hogy nincs fiud, és normálisan rendszeresen tisztálkodsz?! Amugy ajánlott orvoshoz menni mert lehet hogy a szervezetedben van a fertőzés! én most vagyok tul egy ilyenen....
2008. febr. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Elég ha olyan helyen jársz ahol ez megtalálható.Pl:uszoda, szolárium,wc stb. Szeretik a meleg helyeket, és ha nincs megfelelően tisztítva.
2008. febr. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert valakinek van rendszeres szexuális élete, az még lehet tisztességes. És igen, nem csak szex útján terjed, én kaptam már gombás fetőzést úgy, hogy ráültem idegen vécére (jó lecke volt), na meg uszodában is el lehet kapni, meg mindenféle helyen.
2008. febr. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
35%
Amúgy ennek mi köze a gyerekvállaláshoz???
2008. febr. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
nem ezalat azt értem hogy csak a férjemmel vagyok eggyüt.nemjárunk sehova szórakozni.mindketten reggeltöl estig dolgozunk álltalában.
2008. febr. 24. 18:30
 6/12 A kérdező kommentje:
csak annyi hogy mennyire gátolja ez a teherbe esést?(ezt elfelejtettem oda irni)
2008. febr. 24. 18:32
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően nem gátolja a teherbeesést, viszont ha nincs kikezelve rendesen régóta, akár meddőséget okozhat.
2008. febr. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Csatlakozom az előttem szólóhoz,és megemlíteném ha terhesen nem kezelnek ki,az vetélést,koraszülést okozhat.

Szülésnél pedig megfertőződik a baba is.

Tehát orvoshoz kell vele menni.

De ha nem vagy még terhes,vegyél canesten combit,nagyon hatásos.

Üdv

2008. febr. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is tisztességes életet élek és mégis időnként előjön.Ha valaki fogékony rá akkor sajnos könnyen elkapja,és ehhez nem kell partnert váltogatnia.
2008. febr. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is kaptam már gombát. A dokim megkérdezte, hogyan telnek a napjaim. Mikor elmondtam: levelező fősulira járok és sokat utazok, rögtön mondta: a WC a bűnös. Nem is kell ráülni, a kilincsen is lehetnek spórák.
2008. febr. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!