Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen szinű egy egészséges...

Milyen szinű egy egészséges női nemiszerv?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem, mert az enyém barnás. Vagy ez normális!?
2008. febr. 24. 21:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ.A szeméremajkak álltalában rózsaszínek.Élénkek.A barátom édesanyja roma,és neki pedig állítólag fekete(szülési fényképeken látszik).Bőrszintől függ.Szerintem teljesen normális.Pigment :)))Puszy Bea
2008. febr. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém is barnás sőt ne is egyforma nagyságú(mármint a kisajkakra gondolok)Mindenkinek más.
2008. febr. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
98%
az enyémek rózsaszínűek, de én fehér bőrű vagyok. sztem úgy lehet összefüggés, hogy minél barnább bőrű vki, annál sötétebb színű.
2008. febr. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nekem hófehér a bőröm. Még a szoliban is pirosra sülök. Mégsem rózsaszin. Nem kiábránditó ez? Mármint egy pasinak
2008. febr. 24. 23:32
 5/8 anonim válasza:
100%

Szia!

Nekem is volt már hasonló kérdésem itt:)

Én is fehér bőrű vagyok, csak ott lent totál barna vmiért, de sztem ez normális.

Hogy mennyire kiábrándító?? Nos, ilyen tapasztalataim még nincsenek, de én nagyon utálom, hogy ott olyan sötét, nem tudom a fiúk mit gondolnának.

2008. febr. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az a fiú aki igazán szeret téged, annak azok a barna ajkak jelentik majd a világ közepét.
2008. febr. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Jaja az utolsó válaszadónak igaza van!!!
2008. febr. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

A (férfi vagy női) nemi szervek színe vagy ugyanolyan, mint a bőr színe - vagy sötétebb. Ez normális, és örökölhető.

A nyálkahárta fiatal korban nyugalmi álapotban rózsaszín szokott lenni. Ha viszont kevés a vér, akkor inkább olyan színű, mint a bőr... Izgalomban viszont akár sötétlila is lehet :-)

Szerintem minden normális nálad.

2008. ápr. 21. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!