Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátlással kapcsolatba...

Fogamzásgátlással kapcsolatba lenne kérdésem, valaki tud "segiteni"?

Figyelt kérdés
fogamzásgátlással kapcsolatban szeretnék kérdezni. az elözö hónapban az utolso kettőt rosszulszettem be.. nemvolt nálam a gyócer és aznap amikor az utolsot szedtem egy orváal később mint az ideje 2őt vettem be. egyszer már volt iylen h nem vettem be akkoris másnap vettem be a kettőt mert igy tanácsolták.. elözö hónapban miny másnap hétfőn megjött pedig csak csütörtökön kellett volna. de elözö szombaton a barátom elment bennem majd következőhétvégén is de nemvolt kiegészitő védekezés. msot szünetem van az ehavit pontosan szedtem be.. ma nemjtöt meg várok csütörtökig de egyre idegesebb vagyok h elrontottam.. vki? (görcsöltem azota de nemtudom h jelent e vmit..)
2011. jún. 28. 15:04
 1/5 anonim ***** válasza:

1. tudni kellene, mit szedsz pontosan

2. majdnem biztos (a gyógyszer típusától függ), hogy rosszul tetted, hogy bevettél kettőt, ha kimaradt az utolsó előtti, nem kellett volna bevenni sem azt, sem az utolsót

3. vegyél egy tesztet, ne görcsölj, 2 hetes terhességet már kimutat


Viszont: csak csütörtökön kell megjönnie, nem? Akkor miért izgulsz?

Csüt. helyett azért jött meg hétfőn, mert az utolsó előttit kihagytad.

2011. jún. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, a lányom járt egyszer úgy, hogy az utolsó szemet elfelejtette be bevenni, másnapra megjött neki. De a te esetedben fogalmam nincs!De ahogy mégegyszer elolvastam szerintem nincs baj!
2011. jún. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Másodiknak (első vagyok): az nem lett volna baj, ha az utolsót, utolsó kettőt nem veszi be, a baj az, hogy 1 nap kihagyással bevett még kettőt.

A szervezet nem tudja, hogy hány tabit vett be, 19-et, 20-at, 21-et, 23-at, megvonásos vérzés van, ha megvonják a hormont. 19 tabi után simán megjött volna. Ha viszont kimarad a tabi, lehet peteérés sajnos. Ezt kockáztatta meg azzal, hogy másnap bevett 2 tablettát. Ezt is lehet, csak akkor meg nem szabadott volna 7 nap szünetet tartani. (Bár mondom, jó lenne tudni, mit szed, mert attól is függ.)

2011. jún. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
a symicia gyócert szedem
2011. jún. 28. 15:57
 5/5 A kérdező kommentje:
és 21 dbos a levél
2011. jún. 28. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!