Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az milyen fertözés amikor...

Az milyen fertözés amikor fehér hólyagok jönnek ki a börön ott alul éget és nagyon viszket és valami sürü fehér darabos folyadék jön ki belölük? Hogyan lehet kezelni ami olcso! Egyik barátnöm fertözést kapott!

Figyelt kérdés
2011. jún. 30. 17:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
milyen...Menjen el orvoshoz, ő majd ír valamilyen gyógyszert! Itt nincsenek orvosok, sem távgyógyítók... mondjuk, az orvos sem ad semmit látatlanban..
2011. jún. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Egyébként még sosem hallottam ilyenről. Nekem borotválás után szoktak pattanás szerű kis "duzzanatok" kijönni a nemi szervemen, amiket ki is lehet nyomni de az egyáltalán nem viszket, nem piros, nincs semmilyen más tünete, valószínűleg szőrtüszőgyulladás. De, hogy a barátnőd milyen fertőzést kapott el arról fogalmam sincs. Keressen fel egy orvost sürgősen!!! Az a biztos.
2011. jún. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Sűrgősen menjen orvoshozz!!!Valamilyen gombásodása van ez a hüvelyben is fertőzést okoz ami nagyon kellemetlen!!!!Ír ki kúpot a hüvelybe és krémet is a nemiszervre csak menjen hamar az orvoshoz!!!! Remélem segítettem.
2011. jún. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez valamilyen herpesz lehet.Ha beírod a google-be a tüneteket,akkor kiadja a lehetséges betegségeket hogy mi lehet,de kezelni tényleg csak orvos tudja,ő írhat rá valamit.
2011. júl. 1. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!