Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Segítsééég. (menstruáció) /? /

Segítsééég. (menstruáció) /? /

Figyelt kérdés
Szóval: a menstruációm 22. napján véreztem kicsit, de csak 1 napig tartott, utána elmúlt. Elég rendszertelenül jön meg általában, szóval nálam megszokott hogy néha kicsit hamarabb jön.. akk ez már a menstruációm volt, vagy majd még csak most fog megjönnni (ma a 29. napon vagyok, ha ezt a kis vérzést nem számítom menzszesznek)
2011. júl. 1. 18:43
 1/5 Dottorre válasza:
Keress fel egy nőgyógyászt, az sem árt, ha nem közkorházban dolgozót keresel fel, hanem rászánod azt az 5-10.000 Ftot, és megvizsgáltatod valakivel magad, aki tényleg érti is a szakmáját egy magánklinikán, mert szerintem az nem jó, ha sokáig nagyon rendszertelen. Legalábbis nálunk a családban volt 2 ilyen emberke, és mindkettő utána hormonkezelt lett. De ne ijedj meg, nem kell általánosítani, csak nem árt, ha megnézeted a dolgokat.
2011. júl. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem nagyon rendertelen, általában a 24-25. napon szokott megjönni, de volt már pontosan 28.is... szóval csak azért írtam bele, hogy nem az a meglepő, hogy a 22.napon jött meg, hanem az, hogy csak 1 napig tartott!! Iylen létezik? nekem amúgy sem szokott sokáig tartani, a max. 5 nap volt, de hogy csak 1 nap legyen... szóval a kérdés:


EZ MÁR A MENSTRUÁCIÓM VOLT, VAGY CSAK VALAMI "IZÉ" KÖZBEN, ÉS IGAZÁBÓL MEGJÖNNI MAJD CSAK MOST FOG??


(ez csak azért lényeges, mert vasárnap megyek nyaralni, és tampont még sosem használtam...szóval félek..

2011. júl. 1. 18:58
 3/5 A kérdező kommentje:
Jaah: és hozzáteszem, még nincs egy éve hogy először megjött..... 13/l
2011. júl. 1. 18:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Talán a ciklusod 22. napján. Te azt írtad, hogy a menstruációd 22. napján. Ha 22 napig menstruálsz, az nagyon nem normális!
2011. júl. 2. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Bocsi.. akkor a ciklusom 22. napján!!!
2011. júl. 2. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!