Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kisajak kisebbítést csinál...

Kisajak kisebbítést csinál valaki járóbeteg rendelésen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tudna valaki olyan Budapesti nőgyógyászt mondani, aki csinál kisajak kisebbítést úgy, hogy nem kell befeküdni a kórházba, és nem magánorvos, hanem TB-re megy?

Vagy mennyire elfogadottak ezek a problémák egy férfi számára? Nem tudom, mert még nem voltam senkivel, de most úgy vagyok, hogy amíg így nézek ki alul, addig nem is leszek senkivel.


Nagyon kéne nekem egy ilyen doki, mert én így nem érzem nőnek magam, nagyon szégyellem, hogy ilyen vagyok és otthon sem merek beszélni róla, hogy most befeküdnék a kórházba egy ilyen műtétre, stb.

Segítsetek, légyszi!


2011. júl. 8. 21:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
42%
Az aki már bejut a bugyidba, az csak úgy fog reagálni, hogy úúúú ott a lyuk és most bedughatom végre. Nem fogja érdekelni, hogy milyen alakú.
2011. júl. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Smartguy86 ***** válasza:
42%
Kérdező! Szerinted jobban jársz, ha egy hozzá nem értő orvos szétszabja, és olyanra gyógyul majd, mint egy saláta? Na az csúnya lesz! Míg a kilógó kisajak nem csúnya. Legyél észnél, mielőtt ilyen hülyeségeken agyalsz...
2011. júl. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést hülyeségből én is feltettem a barátomnak. Nekem is nagy a kisajkam, és azt hittem régen, hogy az csúnya, de a párom azt mondta nagyon szép puncim van. Megkérdeztem tőle, mit szólna, ha megcsináltatnám plasztikai sebésszel?

Ezt mondta, idézem: "nekem már nem kéne olyan punci, amit megnyirbáltak, nyalogassa az orvos" :))

Szóval nincs szép punci, meg ronda punci, sok féle punci van, mindenkinek más és más, mindenkinek egyedi.

2011. júl. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Támogatja a TB, nekem idén műtötték és jól sikerült a műtét, pedig nem okozott egészségügyi problémát. Három napot kellett kórházban töltenem, első nap vizsgáltak, második nap reggelén megműtöttek és harmadik nap kiengedtek. Két hét múlva varrat szedés és egy hónap múlva teljesen gyógyult voltam. Csak egy jó nőgyógyászt kell találnod, akivel őszintén mersz beszélni. (Én 7 éve halogattam, hogy elmondjam egy orvosnak.) Ha zavar merd elmondani az orvosodnak.
2012. máj. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!