Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet attól bajom, hogy...

Lehet attól bajom, hogy hónapokig nem menstruálok? Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
4 hónapja nem jött meg. Nem vagyok terhes,voltam orvosnál is 1 hónapja,de csak annyit mondott,hogy meg fog jönni. De azóta sem. :(
2011. júl. 10. 16:10
 1/8 anonim ***** válasza:

menj másik orvoshoz!

sokmindentől késhet,és baj is lehet belőle(meddőséget is okozhat).

2011. júl. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nekem amúgy fog.gátlót írt rá,pár hónapig szedtem és azóta pontos a ciklusom.
2011. júl. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én is írattam fog.gátlót,de azt mondta,hogy a menzesz 1.napján kezdjem el szedni. És hát ugye az nincs... :s
2011. júl. 10. 16:18
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet gyulladástól!Pajzsmirigy zavartól,cisztától,miomától!Kéne egy alapos kivizsgálás.Vér és vizelet vizsgálat és egy hasi ultrahang sem ártana!Ezzel ne vicceljen a dokid mert bele is halhatsz!!!!!!!!!Nem először írom itt le a Gyakori kérdéseken,h.én is így jártam egyszer.A doki haza küldött és végül 2 órán múlott az életem.Ciszta volt a bal petefészkemen és kifakadt.A folyadék belőle a hasüregbe folyt.Több mint két órás életmentő műtétet hajtottak rajtam végre,de sikerült!Szóval ne késlekedj és ne hagyd magad le rázni mert az életed múlhat rajta! Jobbulást!
2011. júl. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nekem sem volt menzim egyáltalán csak elkezdtem szedni és utána rendesen megjött.
2011. júl. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Tényleg keress másik orvost. Nekem is volt ilyen. Kövér voltam és inzulinrezisztenciám volt. Nem a fog.gátló segített, hanem az életmód váltás.

Ha nem vagy kövér, akkor sem normális, h nem jön meg. Hormonvizsgálatok kellenek meg ultrahang.

2011. júl. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Megvizsgált a doki,csinált hüvelyi ultrahangot. De azt mondta,hogy semmi bajom. Olvastam itt több kérdést,hogy mi van,ha nem menstruációkor szedem be a fog.gátlót,de mindenhol azt írták,hogy nem szabad.
2011. júl. 10. 16:30
 8/8 anonim ***** válasza:
Menj másik orvoshoz, normális orvos nem küld haza azzal, hogy majd megjön. Létezik egy kis hormonkúra ami megindítja.
2011. júl. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!