Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egyfolytában fel van puffadva...

Egyfolytában fel van puffadva a hasam. Ez lehet valami féle betegség jele?

Figyelt kérdés
2011. júl. 20. 21:12
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Pedig szerintem az segítene...Tejtől nem lehet? Anyukám is folyton puffadt, mire végre rájött, hogy a tejtől.
2011. júl. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

hát nem tudom. ma bementünk egy étterembe ahol annyit eszel 990 ft-ért amennyit és amit akarsz.

Ettem.: 1 hekket rántva, sült krumplit, rizst, grillezett húsból kicsit, pár falatot, vegyes savanyút, uborkát, ubi salit, karfiolt. desszertként 1 ribizlis és 2 epres sütifélét...nem volt sok, de laktató volt., édesség után még egy kis s.krumplit, rizst és egy szelet csülköt. és 1 szénsavas narancslevet ittam.

2011. júl. 21. 20:29
 13/19 anonim válasza:
Ne igyál tejet szerintem. Lehet, hogy laktózérzékeny vagy. Ez azt jelenti, hogy nem tudod lebontani a tejtermékekben lévő tejcukrot. Próbáld meg azt, hogy nem eszel tejtermékeket (tej, vaj, joghurt, sajt, tejföl...stb). Remélem nincs semmi komoly bajod! :)
2011. júl. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Ez a puffadás ez azt jelenti virágnyelven, hogy fingasz állandóan?
2011. júl. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

nem, egyáltalán nem fingok.

ma idáig egy szalámis zsömlét ettem...tény el vagyok hízva.

2011. júl. 22. 19:04
 16/19 anonim válasza:
Sok minden lehet az ok, lehet vény nélkül is gyógyszert venni, a patikában megmondják,hogy mi az! De egy orvos is kellene!!
2011. júl. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Rachel Green válasza:
nehezen emészthető, puffasztó ételek kerülése javasolt. kórházi dolgozó vagyok :)
2011. júl. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
És orvoshoz egyáltalán elmentél????
2011. júl. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
nem mentem még el, úgy akarom h 1 hónapig vezetek naplót h mikor mit eszek h tudjanak mihez viszonyítani....
2011. júl. 28. 19:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!