Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan lehet tudni egy csomóró...

Hogyan lehet tudni egy csomóról a hónaljban, hogy az esetleg nem egy daganat-e?

Figyelt kérdés
Egy kisebb dudor nőtt a hónaljamban, 2-3 hónapja, nem fáj, voltam orvosnál vele, és azt mondta, valószínűleg a szőrtelenítés miatt van, adott rá kenőcsöt, de nem múlt el teljesen, csak kisebb lett. Csináljak vele valamit, (azon kívül, hogy megint menjek el a dokihoz kérdezősködni) vagy csak várjam, hogy elmúljon? Ez lehet mellráknak a kezdete, vagy 3 hónap alatt már elfajultak volna a dolgok annyira, hogy kiderüljön?(A melleimen nem tapasztaltam semmi furcsát eddig.) Esetleg mások tapasztalatai hasonló problémával..?
2011. aug. 6. 21:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt , hogy csomó nött egy hónalj borotválás után fájt is nekem annyira , hogy nem tudtam a kezem felemelni de végül elmúlt.
2011. aug. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És neked mennyi idő után múlt el? És kezelted valamivel?
2011. aug. 6. 21:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Jobb ha vissza mész dokihoz.
2011. aug. 7. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Grr..könyörgöm. Direkt írtam, hogy azon kívül.
2011. aug. 8. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!