Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért barna a puncim, a...

Miért barna a puncim, a combom töve és a fenekem belső része? Gusztustalan.

Figyelt kérdés

Nőgyógyászhoz készülök, ma a szőrtelenítés után megnéztem tükörből, és rettentő ocsmány barna a puncim, a combom töve és a fenekem belső része. A fenekemen ráadásul még kis persegések is vannak.

Eddig nem volt ilyen randa barna, kicsit sötét volt, de nem ennyire. Elég világos a bőröm, és ordít belőle a barna rész. Elképzelem milyen "szép" látvány leszek, ha az orvosnál kiterülök.

Ez természetes? Vagy inkább a bőrgyógyászaton kezdjek?


2011. aug. 9. 13:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Általában erősebben pigmentáltak ezek a területek,szerintem normális,ha meg nem az,akkor a nőgyógyász úgyis mondja majd
2011. aug. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az orvos nem mondd rá semmit, mert tudja, h ez normális szín egy termékeny korban lévőnél. A hormonhatással változik meg serdülőkorban az addigi bőrszínről ilyen barnássá. Terhesség alatt sok nőnek lilára vált, majd utána visszaáll barnásra. Klimax idején újra kifakul. A mellbimbó és környéke is pigmentálódik idővel.
2011. aug. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Kicsit megnyugodtam.


Nekem is eszembe jutott, hogy az orvos mondja majd, hogy , tessék szíves lenni átfáradni a bőrgyógyászatra... mentem el is süllyedtem volna szégyenemben.

2011. aug. 9. 14:07
 4/6 anonim ***** válasza:
73%
Nem kell ezt szégyellni, de szerintem nincs gond, csak több pigment gyűlik ott össze. De azért az a legbiztosabb ha orvost kérdezel.
2011. aug. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem is olyan. 1-2 hónapja vettem észre. Épp Én is megakartam ezt kérdezni, hogy ez normális e...Akkor most Én is megnyugodtam, mert Én is Nőgyógyászhoz készülök, aztán nem akartam beégni...
2011. aug. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
11%
Hány éves vagy?
2011. aug. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!