Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csajok! Van itt olyan aki az...

Csajok! Van itt olyan aki az anyukája hátamögött használt/használ tampont? Mert nem engedte/engedi? Ha igen akkor buktatok már le? Vagy nem derült ki? tapasztalatok?

Figyelt kérdés

nekem anyukám nem díjazza a tamponhasználatot de én akkor is azt szeretnék használni.!!:)

ja és van 2 lánytesóm de ők is betétet használnak velük se tudom ezt megbeszélni meg nem is szoktunk ilyenekről beszélni.


2011. aug. 20. 18:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Nem értem, mi köze van anyukádnak ahoz, hogy te mit használsz?:O te dolgod, hogy magad alá csapod a betétet, vagy feldugod magadnak a tampont.:/ hány éves vagy?
2011. aug. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
16/L
2011. aug. 20. 18:39
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
én mindig tampont használtam és nem beszéltem vele róla soha, lebukni se buktam le, mert ilyenekre abszolút nem figyel. azóta se derült ki, pedig már 20 éves vagyok. elég konzervatív, úgyhogy szőrről meg ezekről nem is érdemes vele beszélni
2011. aug. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

hát, én is azt használok titokban, mert nekem könnyebb azt kezelni, mint a betétet, nem kell idegeskednem hogy hová csúszik...

de tényleg titokban, mert mikor anyámnál rákérdeztem elsőre, hogy lehetne-e, azt mondta, csak akkor, ha "büdös szétk*rt r*banc" akarok lenni.. meg hogy azt csak kiélt lotyók használják. én is meglepődtem ezen az esztelenségen...

16/L

2011. aug. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

és buktam is le, sajnos.:D

és akkor meg is kaptam ezen jelzőket. :D

azóta mindig máshová rejtem őket...)

16/L

2011. aug. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

hova rejted?:O :))

am köszi a válaszokat:))

2011. aug. 20. 19:05
 7/13 anonim ***** válasza:

a régi nyomtatónkba, a szekrény tetejére.:D

16/L

2011. aug. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

Én is használtam titokban tampont,le is buktam.

Nem szerettem betétet hordani.

Nekem is szüleim nagyon régimódiak ezért nem örültek neki.

Végül,hogy anyám ne piszkáljon miatta szekrényemben a ruhák zsebébe rejtettem.

Amikor idősebb lettem már nem szólt bele,akkor már nem kellett eldugnom.

2011. aug. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
11%

(fili)

Érdekes én soha nem bírtam mert szar feltenni.

Ennyire tágak vagytok? Ja és nem is egészséges mert pang órák hosszat a véres méh váladék és fertőzéseket is okozhat az arra hajlamos nőknél. Lehet, hogy csak akkor derül ki mikor gyereket akartok mert nem estek teherbe.

A kismedencei gyulladások miatt, amit a szar tampon okoz.

Nőgyógyász prof. mondta el az egyetemen.

2011. aug. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
én is tampont használok.. :D nekem anyum annyit mondott rá, hogy szerinte ne...mert h o régen próbalta, és fájt neki..nem tudta feldugni stb.... szal akkor hagytam...de késobb rájottem, hogy jobb ez és semmi gondom nincs vele.. nem titokban használom,de nincs kitéve, szal eddig nem tudott róla...csak múltkor a tesómnak pont adtam amikor o is ott volt és látta..de nem szólt semmit... 17/L
2011. aug. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!