Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sos! Mingy megyünk balcsira...

Sos! Mingy megyünk balcsira és én meg pont mensizek. És csak normál tampon van itthon és még eddig nem használtam. De két ujjam felfér. Ak most feltudom rakni sztetek? Ja és mennyire toljam? Ugyértem az ujjam medig lógjon ki?

Figyelt kérdés
2011. aug. 21. 13:12
 1/7 A kérdező kommentje:

16/L ez lemaradt.:)

Vki irjon lécc.

2011. aug. 21. 13:23
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha két ujjad befér, akkor a normál tampon is. Ugyanannyira told fel, mint a minit, nincs különbség.
2011. aug. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vagy egyáltalán nem használtál még tampont? Lehet úgymond tövig tolni az ujjadat.
2011. aug. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Még egyáltalán nem használtam..minit se.:|
2011. aug. 21. 13:39
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem menni fog, próbáld meg. Ha megvan a tampon tájékoztatója a dobozban, tanulmányozd át azt is.
2011. aug. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nagyon nedves a hüvelyed, akkor talán felmegy. Ha mégsem, és nem tudsz minit szerezni, akkor le kell mondanod a fürdésről.
2011. aug. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
ne látszódjon ki az ujjad egyáltalán!
2011. aug. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!