Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetséges, hogy ennyire...

Lehetséges, hogy ennyire megkeverte a menstruációmat a fog. Gátló szedése?

Figyelt kérdés

szóval, kezdem az elején:)

2 hónapja erős hasi fájdalmam volt éjjel, annyira hogy fel se tudtam egyenesedni. nagyon megijedtem, mind2 oldalt nagyon erős, fájdalom volt felváltva.görcsöltem de nem úgy, mint mikor megjön, hanem mintha kést forgattak volna bennem:S


másnap reggel elmentem háziorvoshoz, aki megvizsgált, és mondta h beküld, egy kivizsgálásra, hátha vakbeles vagyok, mert az is ilyen (ilyenkor már nem görcsöltem úgy, csak kicsit éreztem, ha ültem hogy fáj azért)


aztán ott kiderült h nem vakbeles vagyok, átküldtek a nőgyógyászhoz. most voltam először, nagyon izgultam, de aranyos volt az orvos. (előtte kint anyu mondta h ha kérdezi, írassak fel fog. gátlót .) megvizsgált azt mondta van egy gyenge gyulladásom, és kaptam gyógyszert, amit kb 1 hétig kellett szednem, na meg azt mondta valószínű peteérés lehet ami ennyire megerőltet, van akinek ilyen erős fájdalma van ilyenkor.

ez előtt jó fél évvel kezdődött hogy a menstruációm úgy jött meg h első 2 nap elég erős volt, aztán 3. nap nagyon gyenge csak valami halvány kis cucc volt, aztán 4 nap,5. nap megint elég erős.

olvastam h ez elvileg normális, mert fiatal vagyok még (18)és változik a testem stb..

na a lényeg h a doki tényleg jól megvizsgált, ezen kívül semmit nem talált, és meg is nyugodtam, h akkor ezzel sincs baj, h egyik nap ilyen gyenge.

aztán írt fel fog. gátlót. és most 18.-án jött meg a menzeszem, és el is kezdtem szedni. 18.-19,-jó erős volt, 20.-án már gyenge, és 21.-én(azaz tnap) éjjel semmi, napközbe agyon minimális.. ma pedig szinte semmi.

hallottam(és persze olvastam) hogy lehet pár változás miután elkezdem szedni a gyógyszert, és azóta reggelente fáj a fejem( lehet h az időjárás miatt, de lehet ez miatt is) és lehet h azért múlik el ilyen korán,mert most kicsit megkeveredett a szervezetem a gyógyszer miatt?


még számítok rá, h ma vagy holnap visszatér, mint az elmúlt fél évben is, de nem hiszem már. bár a hasam kicsit még fáj, mintha meglenne, de semmi.

volt már valakivel ilyen? vagy ,szerintetek ez normális?


2011. aug. 22. 17:22
 1/2 anonim ***** válasza:
normális, a fogamzásgátló megvonásos vérzést okoz, ami hasonlít a menstruációra ,de nem az. Amíg fogamzásgátlót szedsz, addig nem fogsz normálisan menstruálni.
2011. aug. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi a gyors választ! picit megnyugodtam, h nem velem van a baj, azért még nagyon várom a véleményeket:)
2011. aug. 22. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!