Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fehér, átlátszó folyás....

Marissa18 kérdése:

Fehér, átlátszó folyás. Normális ez?

Figyelt kérdés
Kb 1 hónapja feküdtem le elősször a barátommal.Egy hete körülbelül fehér folyást észleltem.De nem sok,nem nagy mennyiségben.Átlátszó szinű,nyálkás.Normális ez?Főleg reggelente veszem észre.Aztán nap közbe csak nagyon nagyon minimális mennyiségben.KEvés menyniségben ugyan alig alig,de zavaró.Mitől lehet ez?Nem viszket a hüvelyemnél irritáció sincs se semmi.Eddig még nem volt ilyen folyásom soha:SElég aggódó tipus vagyok szal érdekel hogy ez mitől lehet.Mert azt tudom hogy normális a fehér folyás meg hallottam róla,de nekem sose volt még.És még egy kérdés ez a folyás mennyire zavarhatja a pasikat?Mármint nem tartsák undoritónak?
2011. aug. 22. 18:03
 1/4 anonim ***** válasza:
fehér vagy átlátszó? mert az egyik kizárja a másikat!!
2011. aug. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
bocsi..elég értelmetlenül fogalmaztam..úgy gondoltam hogy oylan vizes picit fehéres szinű:S
2011. aug. 22. 18:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát sztem tök normális ez, sokáig nekem sem volt és 1 hónapban is különféle mennyiségben jön.
2011. aug. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Aki ezt undorítónak találja, annak még nem való nő!
2011. aug. 23. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!