Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ezentúl már mindig gyógyszert...

Ezentúl már mindig gyógyszert kell szednem? Sose lehet így gyerekem? (lent)

Figyelt kérdés

2 és fél éve egyszer megjött a menstruációm, és három hétig tartott, de azután sem akart elmúlni.

Kaptam egy gyógyszert, ami elvileg elmúlassza, csak nálam nem hatott. Szervi bajt nem találtak.

Az orvos fogamzásgátlót írt fel, ez használt. Fél éve megpróbáltam gyógyszer nélkül, és ugyanúgy 3 hétig véreztem, és nem múlt el, megint kellett a gyógyszer.

Lehet így egyáltalán valaha gyerekem? Azon is aggódok, hogy azóta többször volt az elmúlt fél évben spontán bevérzés belül az arcomban, az ínyemnél sőt, a torkomban is. Ez összefügghet ezzel,talán a véremmel van baj? Rosszul is érzem magam, egy éve van úgy, hogy szinte csak aludnék mindig, nincs erőm semmi.

Nem is merek már orvoshoz menni, annyira utálom a tortúrákat.

20/L


2011. aug. 25. 03:54
 1/6 anonim ***** válasza:
pedig el kellene menned a dokihoz mert ez mar nem vicc!
2011. aug. 25. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%

Sajnos, az a gyógyszer, amit az orvosod felírt, egy hormonális gyógyszer volt és a fogamzásgátló is csak látszólag rendezte a dolgokat, igazából a mesterséges hormontabletták egy látszólagosan működő hormonháztartást mutatnak feléd, de amint abbahagyod a tablettákat, a szervezed saját kis hormongyára nem működik...


Minél tovább nyomod a szervezetedbe a kívülről bevitt hormonokat, annál jobban leáll a saját "hormongyárad", mert minek is dolgozzon, ha kívülről megkapja a szükséges hormonokat?!...


Aztán végül teljesen leáll, már nem lehet majd működésre serkenteni!!!... :-[


Javaslom, hogy minél gyorsabban állj le a mesterséges hormontablettákról és serkentsd a szervezeted spontán saját hormontermelésre!...


Ez nem lesz könnyű, készülj fel rá, de kitartással sikerülni fog, mindenképpen érdemes belevágnod, mert még fiatal vagy, nem kellene lemondanod a gyerekről...


SZÓVAL : kezdj el szedni FITOÖSZTROGÉNEKET (növényi hormon), ami nem azonos a mesterséges ösztrogénnel, ha utánaolvasol, akkor megtudhatod, hogy ez szinte minden növényben, zöldségben, gyümölcsben, gabonafélékben megtalálható több-kevesebb mennyiségben...

Ez a csodálatos anyag képes arra, hogy a női szervezetben az OPTIMÁLISAN LEGJOBB SZINTRE beállítsa a hormonegyensúlyodat (ha alulműködő, akkor megemeli, ha túlműködő, akkor lecsökkenti a legjobb szintre)...


Nagyon jó a SZÓJAVIT FORTE kapszula (ez DM-boltokban, Rossmann-boltokban, patikákban szabadon megvásárolható)...

Ettől szép lassan beindul majd a menstruációd és néhány hónap múlva rendszeressé fog válni...

Figyelj, hogy a kapszulákat 12 óránként be kell venni, hogy mindig legyen utánpótlása a hatóanyagnak, különben kiürül a szervezetedből és kezdheted újra a kúrát!...


Ha időközben 10 napnál hosszabb időre vérzésed lenne, akkor vásárolj PÁSZTORTÁSKAFŰ-teát (gyógynövényboltban) és ebből készíts magadnak a leírás szerint teát naponta 2 csészével, reggel és este...

Ettől szépen leáll a vérzés és ez is segíti a hormonegyensúlyt beállítani.


Hidd el, a természet egy csodálatos dolog, a növényi hatóanyagok hamarosan szépen rendezik a problémádat!


És javaslom, hogy messze kerüld le a mesterséges hormontablettákat, fogamzásgátló tablettákat, ha a jövőben gyereket szeretnél!!!... :-((


No, azért azt leírom neked, hogy annak idején nekem is ugyanilyen problémám volt, nekem 10 éven át nem volt spontán vérzésem, mire végre egy véletlennek köszönhetően eljutottam dr. Hirschler professzorhoz, aki akkor a leghíresebb szülész- és nőgyógyász volt, ő magyarázta el nekem a fenti dolgokat és ő állított le a mesterséges hormontablettákról, és ennek köszönhető, hogy a szervezetem szépen pár hónap után normálisan tudott működni... :-))

2011. aug. 25. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezt nem szabad annyiban hagyni! Próbáld meg az előttem lévő hozzászóló javaslatát, vagy válts orvost de sürgősen! Egy endokrinológus biztos helyre pakol.
2011. aug. 25. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Megpróbálhatjuk :(
2011. aug. 25. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Annak idején, amikor fogat váltottál, nem vérzett erősen a seb? Nem szoktak rajtad spontán vagy kisebb erőbehatásokra is véraláfutások megjelenni vagy kicsi vágások sok ideig vérezni?


Én helyedben egy véralvadási faktormeghatározást is csináltatnék (főleg az említett spontán bevérzések miatt), mert lehet, hogy egy ritkább véralvadási zavar áll a háttérben (a hemofília A és B fiúkat érint, de van még ezeken kívül pár ritkább vérzékenységgel járó betegség, ami lányokat is érinthet).

2011. aug. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

vannak spontán kék, lila foltjaim, de kicsik, és lassan gyógyulnak a sebeim.

de 20 év alatt ki kellett volna már derüljön, ha vérzékeny vagyok nem?

2011. aug. 26. 23:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!