Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha sokat pisilek, akkor...

Ha sokat pisilek, akkor fogyni is fogok? Azaz vékonyabbnak fogok kinézni?

Figyelt kérdés
nem nagyon szeretnék fogyni, de főleg azt nem ha a cicim leapadna a sok folyadékvesztéstől
2011. aug. 25. 12:21
 1/8 anonim ***** válasza:
34%

a cicidben nem folyadék van, hanem zsírszövet...

és a sok pisiléstől nem fogsz vékonyabbnak kinézni. Atyaég!

2011. aug. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
34%
A cici nem folyadékból van. És ha pisiléssel le lehetne fogyni, nem hinném, hogy lennének kövér emberek. Vagy szerinted ők nem pisilnek?
2011. aug. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
38%
Pisiléstől nem fogsz fogyni.
2011. aug. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
kicsit lehet vele fogyni mert a méreganyagok eltávoznak a szervezetedből, de nem nagyon sokat... főleg narancsbőr ellen jó ha sokat iszol/pisilsz
2011. aug. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
31%

Inkább menjél és jól tojd ki magad!!!


Hátha fogysz egy keveset! :)

2011. aug. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

nem fogyni akarok, hanem hízni, és nagyon vékony vagyok, ezért ha vizesedem egyből meglátszik, és a zsírszövetben is van víz, mivel minden sejt tartalmaz vizet 90 x százaléka a szervezetnek vízből van


és sokan azért néznek ki k9vérnek mert mondjuk betegség miatt vizesednek, szívprobléma, pajzsmirigy probléma, ami nekem is van, alig iszok, mágis rengeteget pisilek,

és félek hogy túl sok folyadékot vesztek


az időseknek is azért aszott a bőre mert nincs szinten a folyadék háztartásuk, de ez a korral jár


litereket pisilek naponta


azért annak van súlya és látszatja gondolom

2011. aug. 25. 14:18
 7/8 anonim ***** válasza:
ha vizesedsz akkor igen , vékonyabban fogsz kinézni... :) de ilyenkor sztem ne az legyen a lényeg hogy vékonyabbnak nézzél ki ,hanem az egészséged... valami vízhajtó teát igyál,menj el orvoshoz ha nem voltál még de amit írtál abból úgy gondolom h voltál..
2011. aug. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

nem iszok vízhajtó teát, mert így is sokat pisilek és izzadok, annak ellenére, hogy alig iszom, ja és én vékony vagyok, de nem akarok vékony lenni, hanem hízni


165 cm vel és 52-3 kg mal nem akarok fogyni


csak kérdeztem h ha sokat pisilok, azaz sok vizet vesztek, akkor nagyon meglátszik e (mert nem a zsírtól voltam kicsit kerekebb eddig)

2011. aug. 26. 06:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!