Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Suliban intim törlőkendővel...

Suliban intim törlőkendővel törlöm meg a kezem kézmosás helyett, tampon felhelyezéséhez, az is jó?

Figyelt kérdés
2011. aug. 29. 14:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Én ilyenekkel nem kísérleteznék...
2011. aug. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Inkább használj száraz kézmosót ha nincs lehetőség kezet mosni. Alkoholos alapú, szóval valószínűleg több baktériumot pusztít el mint egy sima kézmosás. Drogériákban lehet kapni pár száz forintért.
2011. aug. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
árulnak kis tubusokban kézfertőtlenítőket, a Tescoban is árulják, inkább azt használd
2011. aug. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem ajánlom kézmosás helyett.
2011. aug. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
44%
Ha már nem tudsz kezet mosni, inkább kézfertőtlenítőt használj.
2011. aug. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
hát...én nem használnám azt a kézfertőtlenítőt ha tampont akarsz feltenni...valahogy nekem ez úgy logikus h ha az a bacik 99,9%át megöli akkor valószínűleg nem tenne jót odalent sem...megöli a hasznos bacikat is :S legalábbis és ezért nem használnám úgy a kezemre h utána meg magamba dugom az ujjam..:S
2011. aug. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

NEM ELÉG!!! Van a patikában fertőtlenítő kéztörlő kendő, miután bementél a WC-re és már nem kell kilincset fogdosnod, gatyát lehúzni, akkor áttörlöd vele a kezed alaposan.

Ha ez nem kivitelezhető, csak applikátoros tampont használj!

Én az alkoholos kéztisztítókban nem hiszek, évekig kórházban dolgoztam.

2011. aug. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!