Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek? 28. -án kellet...

Mit tegyek? 28. -án kellet volna megjönnie de még most sem jött meg most van elseje. Nem lehetek terhes mert szűz vagyok. Szóljak orvosnak vagy még várjak egy-két napot?

Figyelt kérdés
2011. szept. 1. 13:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem szokott késni, abban az esetben én azért elmennék orvoshoz. De az is lehet, hogy még nem állt be a menzeszed pontosan. Viszont azt megkérdezném, hogy nem idegeskedtél mostanában? Mert ha igen, akkor amiatt is késhet a menstruációd.
2011. szept. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

nem idegeskedek..és eddig max 1-2 napot késett.. akkor még ez is az lehet talán..REMÉLEM..

de azért köszi..

2011. szept. 1. 13:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nincs semmi panaszod, fájdalom stb., akkor most még nem kell rohanni a dokihoz. Lehet, hogy ki is marad, ilyen néha előfordulhat. De ha a következő sem jön meg, akkor doki. Akkor is, ha eddig rendszeres volt, ezután meg csak 2 havonta jön meg. És akkor is, ha fáj, szúr vagy görcsöl a petefészkednél.
2011. szept. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hát sztem 5 nap belfér.. aztán ha máskor is késik, meg ilyesmi, akkor doki. dee lehet, hogy ez ilyen egyszeri alkalom. főleg, ha nincs semmilyen panaszod. lehet stressz miatt, ilyesmi...
2011. szept. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!