Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hány évig lehet egy intimtölcs...

Hány évig lehet egy intimtölcsért használni?

Figyelt kérdés
A gyártók azt hiszem 10 évet mondanak, de én személyes tapasztalatokra vagyok kíváncsi. Az enyém már 2 éve megvan és olyan mint az új.
2011. szept. 10. 00:29
 1/7 anonim ***** válasza:
15%
az meg mi??? intimtölcsérbe is lehet fagyit kérni?
2011. szept. 10. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem sérül meg, szerintem nagyon sokáig. A tíz év reális.
2011. szept. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tíz év után mi baja lehet? Maga az anyag öregszik el?
2011. szept. 13. 19:39
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy tovább is jó, csak a biztonság kedvéért írtak rá egy szavatosságot. Végül is tízévente egyszer csak nem árt cserélni.
2011. szept. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Én is úgy sejtem h biztonságból írták. Ha nem lesz addigra semmi baja csak azért mert 1o éves nem fogom lecserélni :)

Épp arra lennék kíváncsi, h akinek már 1o éve van ilyen lett-e valami baja.

2011. szept. 13. 21:58
 6/7 anonim válasza:
29%

nekem van, kettő is

abból fagyizunk esténként és bírja :D

2011. szept. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Ignis Subdialis ***** válasza:
Az enyém kicsit több mint egy év után használhatatlanná vált, de ennek lehet, hogy a bizalmatlanságom volt az oka: nem csak a ciklusok elején főztem ki, ahogy a használati útmutató kérte, hanem a végén is, meg volt, hogy a közepén is, szóval lehet, hogy ettől, de kissé bebarnult-sárgult és ha már csak felhelyeztem, csípni kezdett, így nem tudtam tovább használni. Aztán valaki említette, hogy az övének az útmutatója egy év után cserét javasolt, akkor nagyot néztem, hogy ja, ezek szerint az én gyártóm ezt a kis apróságot elfelejtette megemlíteni amellett, hogy persze a reklámjában azzal hitegettek, hogy örökéletű a darab.
2016. nov. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!