Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A tamponból kilógó vékony...

A tamponból kilógó vékony szövetszálak nem tudnak a hüvelyben maradni?

Figyelt kérdés
O.B tampont vettem és a tampon felületéről, de főleg onnan, ahol a madzag kilóg sok apró szövetszál lóg ki. nem fog azokból néhány a hüvelyben ragadni és mondjuk gyulladást okozni? előfordul ilyen? még nem mertem feltenni.
2011. szept. 12. 09:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Én csak OB-t használok, de nekem eddig nem volt vele problémám. :) Nem hiszem, hogy azok leszakadnának róla és bent maradnának.
2011. szept. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
őőőő nem. Max akkor okozhat bajt, ha úgy rakod fel hogy már alig van. Szóval utolsó napokban inkább már csak betét
2011. szept. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
akkor utolsó napokban a legkisebb tampon sem jó?
2011. szept. 12. 10:10
 4/9 anonim ***** válasza:

Én 14 éve használok ob-t, és folyamatosan romlik a minősége. Az igazság az, hogy kb. 2 éve nem is nagyon merem használni, mert régebben NEM lógtak belőle szálak. Most meg alapból lógnak, ha pedig meghúzod, jön vele a többi rész is. Ezeket nem is merem berakni, úgyhogy 3-ból legalább 1 kuka, használatlanul is. Amikor kiveszem, akkor meg a felső vége teljesen eldeformálódik. Régebben ilyen sem volt, de addig variáltak a borítással, amíg sikerült elrontaniuk az egészet.

Én veszélyesnek tartom. Sajnos a többi fajta tampon még rosszabb, pedig vettem már 3000 Ft-ost is (16 db), hátha az jobb, de nem.

A betétet meg utálom.

2011. szept. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Bennmaradhat, de ki is ürül.
2011. szept. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Természetesen utolsó napokon lehet mini tampont használni.
2011. szept. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
40%

*Bennmaradhat, de ki is ürül.


Hogyan? Még sosem találtam tamponszálakat a bugyimon.

2011. szept. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A hüvelyváladékkal együtt.
2011. szept. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Persze, elvileg, ha túl sok marad bent, és nem tud kiürülni magától, lehet gyulladás belőle, de erre gyakorlatilag nulla az esély.
2011. szept. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!