Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit okozhat a magas tesztoszte...

Mit okozhat a magas tesztoszteron szint nőknél?

Figyelt kérdés

Érdemes vele foglalkozni?

Helyre jöhet magától?

Magas a szabad tesztoszteronom (20%-kal), mert nagyon alacsony a megkötője.


2011. szept. 17. 19:01
 1/7 A kérdező kommentje:
A menzeszesemet zavarta össze azért mentem kivizsgálásra.
2011. szept. 17. 19:02
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
szőrösödés, pattanások, nehezebb teherbe esés
2011. szept. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 coffeez ***** válasza:
100%
Mivel a férfiaknak magas, ezért férfiasodni fogsz.Érdemes vele foglalkozni, főleg ha babát szeretnél egyszer.
2011. szept. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%
Érdemes vele foglalkozni.A hormonproblémák a legkülönfélébb kellemetlen tüneteket okozhatják nőknél.Ráadásul még kackiás bajuszt is növeszthetsz, úgyhogy igen is foglalkozz vele, kezeltesd.Tabletta kell rá, mert magától nem fog rendbe jönni.
2011. szept. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp érdemes vele foglalkozni, egyrészt mint írták férfi másodlagos nemi jellegek jelenhetnek meg, mint mély hang, szőrösödés, stb. Másrészt mert a magas tesztoszteront is okozhatja PCOS.
2011. szept. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Nem tudom mitől jött ez most. :/

3éve szültem elég nehezen jött a baba lehet hogy már akkor emiatt? Vagy akkor már durvább lenne a helyzet azóta? A vérzésem szoptatás közben is rendszeres volt és soha nem is volt rendszertelen!

Hajhullásom nem múlik. Régen a revalidtól jobb lett most az sem segít! Türelmetlenségemet is ráfoghatom? Elég hamar felkapom a vizet az utóbbi időben :(

Epilálnom is sűrűn kell. Egy héten belül újra kell szednem a tüskéket.

Lehet még rosszabb?

Mi okozhatta ezt?

Stressz kiválthatja? Vagy inkább ezért stresszelem túl a dolgokat?

2011. szept. 17. 20:44
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem épp ettől stresszelsz, és ezek is a tesztoszteron számlájára írhatók. De nekem is volt magas már a tesztoszteronom, aztán azt mondta a doki, hogy stressztől van... Aztán persze a progeszteronom is attól rossz, stb. Szóval hagyjuk abban. Hát jobb nem lett, szóval most keresek másik orvost.
2011. szept. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!