Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nagyajak belső felén (tehát...

A nagyajak belső felén (tehát nem ahol borotválom, hanem a nyálkás részen) megjelent egy nagy dudor, most vettem észre. Mi lehet ez? Pirosas és fáj

Figyelt kérdés
mintha egy pattanás lenne... mitől lehet ez? minden nap tisztálkodom, sosem volt semmifajta betegségem. élek nem életet. esetleg attól lehet-e ha a párom véletlenül nem frissen mosott kézzel nyúl oda vagy ilyesmi?
2011. szept. 27. 17:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Jobb lenne ezt orvossal tisztázni.
2011. szept. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ja és még azt hozzáfúzném, hogy a párommal két és fél éve vagyunk együtt, tehát csak vele szexeltem. 20L
2011. szept. 27. 17:44
 3/9 anonim ***** válasza:
Én múltkor úgyanígy jártam,néha előfordulhat,de én nyomogatni próbáltam aztán a végén békén hagytam és 1-1,5 hét alatt teljesen elmúlt.Ha úgy látnád hogy a tiédbe fehér is belül(nálam ilyen is volt már,azt később kitudtam igaz igen nehezen nyomni),vagyis érett már csak akkor érdemes nyomogatni,ha nem fehér,csak meg van duzzadva (ez most nem rég volt),akkor hagyd békén és várj vele rövid ideig és minden nap ellenőrzid le változik.Ha nem javulna akkor menj el orvoshoz.De sajnos velünk is néha előfordul hogy ilyen helyeken patti nő,vagy csak begyullad.
2011. szept. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Többnyire ez nem nemibetegség,akár meleg víz is kiválthatja,a pattanások az arcon azok is csak úgy megjelenek,aztán eltűnnek,szerintem várj 1 hetet vele,és figyeld javul.
2011. szept. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
olvastam a neten a nemiherpeszrol es hogy azt nem lehet kiirtani a szervezetbol...es idonkent ujra es ujra elojon.
2011. szept. 27. 19:45
 6/9 anonim ***** válasza:

szia!


Ha szedsz fogamzásgátlót, akkor a sok hormontól előfordulhat azon a helyen is pattanás. Nekem is volt a múltkor, de elmúlt. Semmi extra, utánanéztem, és a tabitól van.

2011. szept. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
fogamzásgátló nélkül is előfordulhat még fiúknál is,nem herpesz.
2011. szept. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
szedek...tobb mint 4 honapja. akkor valoszinu, hogy attol lehet? na valamennyire megnyugodtam, nem szeretnek nemibeteg lenni. koszonom a valaszokat.
2011. szept. 28. 12:51
 9/9 anonim ***** válasza:
2 hétnél tovább nem várj vele,nézegesd meg minden nap,hogy változik e,javul és ha igen akkor nyugi,ez mindenkivel előfordulhat néha,ha nem változna csak akkor menj el orvoshoz vele.
2011. szept. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!