Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mellrákkal mütöttek, munkáltat...

Mellrákkal mütöttek, munkáltatóm nemtud könnyebb munkát adni. Ezért alkalmatlanság miatt szerintem el küld. Még most TP vagyok, Ha nem % le a betegségemmel, Mit lehet tenni? Még 53 éves vagyok és mindig becsülettel dolgoztam,

Figyelt kérdés
2011. szept. 28. 19:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ne keseredj el, beszélj a körzeti orvosoddal, hogy hogyan kell ezt intézni
2011. szept. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm . Kérdés hogy a bizottság majd hogy áll hozzá.
2011. szept. 29. 08:13
 3/12 anonim ***** válasza:

Jól! Nekem a méhemet vették ki...le akartak százalékolni de szerencsére sikerült elhelyezkednem. De a körzeti orvos segíthet.

Első voltam

2011. szept. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
köszönöm.
2011. szept. 30. 08:01
 5/12 anonim ***** válasza:
Szívesen és gyógyuljunk meg mindketten! ;)
2011. szept. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Én is ezt kivánom teljes szivemből neked !!!Én szakácsnő vagyok,nagyon szerettem csinálni, a betegség a munkám végét jelenti,53 évesen már könnyü szakács munkát hol találok ??
2011. okt. 1. 14:46
 7/12 anonim ***** válasza:
Sajnálom! Nekem baromi nagy szerencsém volt...már a munkahellyel kapcsolatban. 36 vagyok, de nekem sem könnyű! Viszont a leszázalékolást mindenképpen intézzed, mert megoldható, és nem illegális formában! Vigyázz magadra! puszi
2011. okt. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Találtam Neked valamit!

[link]


Az a rész érdekes, ahol a zöld emberke van a táblán...remélem valamit tudtam segíteni.

2011. okt. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segitségedet !! Megnéztem az oldalt..Puszi és jó egészséget neked !!
2011. okt. 3. 11:17
 10/12 A kérdező kommentje:
Szakács vagyok, nagyon szeretem csinálni, ha vissza megyek elvárják ugyan azt a teljesitést tőlem,az már nemmegy.Ha beégnék a szégyen megölne.Nemtudom mit tegyek.Ha % ásnál döntök 1 évre szól,ha vissza megyek csak a szégyen és szenvedés lenne ,mert nem birnám.Ha ott hagyom, 24 év után nemkapok végkielégitést.Ha ők megtudják hogy ott akartam hagyni ,addig cseszletnek mig magamtól elnem megyek .Sakk-Matt helyzet.
2011. okt. 3. 11:35
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!