Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szabad-e a menstruacio alatt...

Szabad-e a menstruacio alatt furodni? Vagy csak zuhanyozni?

Figyelt kérdés
Amugy ez az elso napom mikor menstrualok.Szoval jol jonne egy kis segitseg.Gyorsan!
2011. okt. 4. 18:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Tamponnal lehet fürdeni, de inkább zuhanyozz.
2011. okt. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
szerintem ha még nincs meg nagyon, akkor fürödhetsz, de ilyenkor nincs gusztusom nekem se, inkább zuhanyzok... ha nagyon megvan gondolom neked sincs kedved piros kádba fürdeni :D amúgy semmi bajod nem lesz tőle.
2011. okt. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Csak zuhanyozni szabad. Strandon lehet tamponnal fürödni, de otthon inkább ne tedd.
2011. okt. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
ízlés kérdése.. én személy szerint nem állnék alá.
2011. okt. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Koszi:).Meg amit meg akarok kerdezni az az hogy ejjelre is muszaly betetet hordani?Bocsi hogy ilyen idiotasagokat kerdezek de meg csak ma jott meg es nem tudom..:D
2011. okt. 4. 18:25
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, jobb éjjelre a betét, hogy ne kelljen fel kelni tampont cserélni. Ha reggelig hagynád a tampont, nagyon elszaporodnának a baktériumok a hüvelyedben, és mindenféle fertőzést kapnál.
2011. okt. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Holnapra már tudni fogod, hogy igen...:D

De tényleg inkább ne fürödj, azt a pár napod kibírod, de nyitva a méhszájad és fogékonyabb vagy a fertőzésekre.

2011. okt. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nagyon koszi mindenkinek:)

Am. letusoltam langyos vizzel de remelem nem lessz semmi bajom:(

2011. okt. 4. 20:04
 9/9 anonim ***** válasza:
Tusolással nem lesz semmi bajod. De ezeket anyukádtól is megkérdezhetted volna/elmondhatta volna magától.
2011. okt. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!