Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gombára domestost lehet?

Gombára domestost lehet?

Figyelt kérdés
4 napja nagyon viszket a hüvelyem körül, segít ha domestosos vízbe ülök?azt hallottam minden gombát elpusztít.
2009. ápr. 28. 20:27
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

A domestos felmosni van és a kukát fertőtleníteni a konyhában.

A bőrödet kimarja és ha megiszod mérgező, és meghalhatsz! Beleülni sem szabad, ezek nem olyan gombák!

Az másfajta gomba, amit elpusztít, neked nem olyan van.

Az erdőben lévő gombát is gombának hívják de neked mégse az van... na ez is teljesen más. A domestost felejtsd el, ártalmas.

Menj nőgyógyászhoz, és mondd el, hogy viszketsz odalent ő megnéz aztán vesz kenetet (nem fáj) és megmondja pontosan miről van szó majd ír fel neked gyógyszert. A patikában ne vegyél magadtól mert nem biztos, hogy neked az a bajod amit hiszel.

De a canesten kombi egyébként jó lehet, recept nélkül kapható.

Domestost meg hasonlókat pedig felejtsd el, ezekkel nem szabad próbálkozni, ez másra való. Komolyan mondom.


De remélem csak kamukérdés volt, és nem is akartál ilyesmivel próbálkozni. Ha mégis akkor fogadd meg amiket fent leírtam, azért válaszoltam normálisan, nehogy baj történjen, ha már más nem mondta ezeket el neked.

Jobbulást.

2009. ápr. 29. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A canestent recept nélkül tudod megvenni a patikában. De van olyan amit a doki ír fel, és akkor olcsóbb. Mert általában 2 dobozra van szükség (egyben 3 szem van), hogy elmúljon.
2009. ápr. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
89%
Igyál is belőle egy nagy pohárral! :) Csak vicceltem! Ne!!! Butaság! A domestos azokat is elpusztítja amiket nem kellene és szabad az út a méhedig!
2009. ápr. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Amíg dokihoz jutsz, segíthet a Lactacid Femina hüvelyöblítő. Bár a tüneteket eltüntetheti, akkor meg nem tudod, mi volt az, szóval inkább mielőbb doki. (Csak ha nagyon nem bírod.És ha többször van ilyened, javasolt rendszeres használatra, olvasd el az útmutatóját. A hüvely PH-ját állítja helyre.)
2009. máj. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
92%
Nem ajánlom, maximum bőrkeményedésre A LEGMORBIDABB ESETBEN. Amúgy doki ha Canesten nem működik azt nem tudom hogy vényre adják vagy sem, de doki mindenképp és akkor ő felírja ha ez hatásos.
2009. aug. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
87%
Akkor már sósavnál ne add alább xD
2010. jan. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
100%

Irány a nőgyógyász!

De ha semmi esetre sem fogsz elmenni akkor:

[link]


Jobbulást!

2011. szept. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 alfonz64 ***** válasza:
100%
Neked bolond gombád van :)
2011. szept. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 kissdanizizi válasza:
A domesztosz jót tesz az egészségnek inni kell azt
2018. ápr. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!