Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló tabletta abbahag...

Fogamzásgátló tabletta abbahagyása után alig van vérzésem. Miért?

Figyelt kérdés
2011. okt. 10. 09:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Gondolom még nem tisztult ki teljesen a szervezetedből. Egy barátnőmnek pl. mióta abbahagyta csak minden 2. hónapban jön meg. Nekem mondjuk rögtön megjött mikor abbahagytam, mondjuk nekem meg olyan erős volt mint még soha. Ez az első menstruációd mióta abbahagytad?
2011. okt. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mert a tabletta elvékonyította a nyálkahártyát. 1-2 hónap és visszaáll, ha nem, akkor doki.
2011. okt. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én 6 hónapja nem szedem, azóta 2, max. 3 naposak a vérzéseim, az is kevés.

Legutóbb nézték, menstruáció előtt csak 6mm volt a méhnyálkahártyám :(


Elkezdtem szedni E vitamint és méhpempőt, remélem ez segít, mert a nőgyógyászom sajnos nagy ívben sz***ik rám.

2011. okt. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
3 hónapja hagytam abba, babát akarunk. Akkor most ez is befolyásolni fogja?
2011. okt. 10. 10:29
 5/9 anonim ***** válasza:
Bővebben? Hány naponként jön meg? És milyen az az "alig vérzés? Hány nap? Előtte milyen volt?
2011. okt. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

28 naponként jön meg mindig, mióta abbahagytam. Kb.2-3 napi vérezgetek. Pont, mint amikor még szedtem.

Előtte:28+7 napos ciklusom volt, iszonyatosan görcsölt a hasam és kb.5 napig véreztem. Első 2 nap sokat.

2011. okt. 11. 06:58
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát kezdd el figyelni, hogy van-e peteérésed. Ha van, akkor nm hiszem, hogy emiatt aggdónod kell. Örülj neki, hogy nincsenek iszonyatos görcseid és nem vérzel annyit.

De ha nincs peteérésed, akkor menj dokihoz.

2011. okt. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Azt hogy tudom figyelni?


Egyébként örülök neki, így tényleg egészen elviselhető az a pár nap.

2011. okt. 11. 09:20
 9/9 anonim ***** válasza:
Alaphőmérséklet méréssel. Nézz utána a neten.
2011. okt. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!