Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ajánlanátok jó nőgyógyászt...

Ajánlanátok jó nőgyógyászt Pesten?

Figyelt kérdés

Sajnos akihez eddig jártam, az egy figyelmetlen, bunkó vadbarom, és mivel végre elmúlt a méhszájsebem, úgy döntöttem, végre keresek egy jobbat. Elsősorban a 10 ill. 18. kerület érdekel, esetleg még aki valamelyik SOTE női klinikán rendel. Fontos, hogy ne csak magán rendelése legyen, illetve legyen figyelmes, jó szakember, aki nem akar 5 perc után kihajítani, és nem néz csúnyán, ha kérdésem van. Jobb lenne, ha maga is nő, de ez nem a legfontosabb szempont. Tudnátok ilyet ajánlani? Elsősorban tapasztalatok érdekelnek.

20/L


2011. okt. 11. 18:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én dr Rigó Barbarát tudom ajánlani,ő a Maternity Klinikán rendel.Nagyon aranyos,ugyanakkor határozott,alapos Doktornő:)Ő azonban csak magán rendel!

Ha olyat keresel,akihez "sztk" alapon lehet menni,akkor Páczai Anita Doktornő ajánlom,ő a Jahn Ferenc kórházban rendel.én évekig hozzá jártam,csak kiderült,hogy szülésem idején pont egy havi szabadságát fogja tölteni,akko találtam meg Rigó Doktornőt.A lényeg,hogy szerintem mindkettő Doktornő abszolút kmegbízható és nem csak szakmailag,hanem "emberileg" is a helyén van!

2011. okt. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bocsi,hogy kicsit össze-vissza írtam,csak sietek,mert sír a babóca..De ha van bármi kérdésed,nyugodtan írj!
2011. okt. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Dr. Lengyel Mária
2014. aug. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Dr Páczai Anita
2014. nov. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Legyen felszerelve a rendelő?
2015. febr. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Olyan kéne, aki tud műteni?
2015. febr. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!