Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hajhullás PCO és pajzsmirigy...

Hajhullás PCO és pajzsmirigy alul működés?

Figyelt kérdés

Segítsetek, kihullott szépen lassan majdnem az összes hajam, hova mehetnék, mit csináljak? Látszik a fejbőröm annyira.Ezek a problémáim vannak, amik fent le vannak írva!Nem használna a gyógyszer? Már annyira elegem van mindenből...



29/N


2011. okt. 14. 15:13
 1/7 anonim ***** válasza:
De kezelik a pajzsmirigyed?
2011. okt. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
L t-hyroxint szedek rá már egy éve
2011. okt. 14. 16:20
 3/7 anonim ***** válasza:
De mikor ellenőrizték a hormonjaid utoljára? Mert mindkét probléma okozhat hajhullást. Lehet nincs jól beállítva a gyógyszered.
2012. márc. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez akkora glutenerzekenyseg mint allat
2012. márc. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Tavaly ellenőrizték utoljára, de már akkor is hullt, nem mentem vissza endokrinológushoz, mert nem csinál semmit.

Gluténérzékenység? Annak az egyik fő jellegzetessége a gyors fogyás, ami rólam nem mondható el!

2012. márc. 22. 15:04
 6/7 anonim ***** válasza:

Jó, a 3. jommentelő mellett eltörpülhet Dr. House is ha egyetlen egy tünetből, ami mellesleg még millió más miatt kialakulhat megállapít egy betegséget...


Akkor keress másik endokrinológust(tudom, könnyű mondani, hasonló cipőben járok), de elég valószínű, hogy a hormonjaid miatt lehet. A pajzsmirigyet beállítani különösen nehéz, ezért kell eleinte mindig visszajárni 3-6 havonta kontrollra, pláne az elején. Aztán menet közben újra romolhat, újra beállítani. Szar dolog, de ha egyszer ezt dobta a gép nem lehet mit csinálni...:/

Mellette csináltass általános labort is, nézesd meg nincs-e gyulladás a szervezetedben.

2012. márc. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi, gyulladás is biztos van a szervezetemben, mert időközben kiderült, hogy sclerosis multiplexem van!Én is gondoltam már másik endokrinológusra, csak az a baj, hogy másik megyében van az, akit javasoltak és aki nagyon jó, sokan dicsérik!
2012. márc. 22. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!