Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem jött a vérzés, ha a...

Miért nem jött a vérzés, ha a menstruációs fájdalom megvolt?

Figyelt kérdés
Arra ébredtem, hogy nagyon erős menstruációs görcsöm van, kimentem a mosdóba ahol ment a hasam majd a hányinger is rámjött. Kb egy órán át felváltva ment a hasam és öklendeztem, valamint fájt a hasam. Majd hirtelen abba maradt és nem fájt, de még nem is vérzek. Mi történt? Ha msot megjönne időben lenne, ezért sem értem, hogy a vérzés miért maradt el?
2011. okt. 16. 10:27
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem is fájt a hasam, és nem jött meg-kiderült a tesztből, hogy kisbabát várok:)
2011. okt. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem várd meg a holnapot lehet hogy nemsokára megjön. Nekem egyébként az van amit leírtál és nekem azt mondta a nődoki hogy nem lökődik le nekem a méhfalamról a ,,cucc" és ezért vannak csak fájdalmaim és vérzéspedig nem.
2011. okt. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem àltalàban a menszesz elõtt 2-3 nappal szokott lenni egy kis fàjdalom.
2011. okt. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kedves Elsőválaszoló: gratulálok, de nem tartok ott, hogy kisbabázzak :) szóval nekem ez msot gond lenne.


Kedves Második válaszoló: minden egyezett? fájt a hasad is meg hányinger, hasmenés... aztán semmi? El tudom képzelni hogy most "szórakozik" egyébként is rendszertelen, csak most van kapcsolatom és ezért kicsit megijedtem. De időben tényleg most kellene megjönnie.

2011. okt. 16. 10:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia na mi lett végül ?
2019. okt. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!