Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 12 éves vagyok, van fehérfolyá...

12 éves vagyok, van fehérfolyásom, és mostanában csíp meg viszket. Szerintem ez gomba lehet, de nem merek anyukámnak szólni róla. Szerintetek, hogy beszélgessek vele?

Figyelt kérdés
2011. okt. 18. 17:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
mond el neki h mi a gondod.ezt kezelni kell mert csak rosszabb lesz.vagy elmentek nőgyógyászhoz és ad rá vmit,de lehet h csak vezs neked canesten krémet ez segithet
2011. okt. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
58%
Pedig muszáj Anyukádnak szólni és orvoshoz menni, mert ha nem kezelik, akkor csak rosszabb lesz, és akár kórházba is kerülhetsz.
2011. okt. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az anyukák többek között azért is vannak, hogy segítsenek, és nem hiszem, hogy a te mamád ne hallgatna meg. Folyásod lehet egy fertőzés, amit bárhonnan könnyedén össze lehet szedni. (idegen wc használat, szauna, fürdők..stb.)

Ez sajnos magától nem fog elmúlni csak rosszabb lesz!!

-Egy anyuka-

2011. okt. 31. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!