Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha elmegyek egy sztk-s nőgyógy...

Ha elmegyek egy sztk-s nőgyógyászatra, megfogják nézni, hogy terhes vagyok-e, ha azt külön nem kérem?

Figyelt kérdés
2011. okt. 18. 18:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ha megvizsgálnak tudni fogják, és közlik veled.
2011. okt. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%
Nem fogják megnézni. Max szólnak ha már akkora terhességről van szó, hogy már látszik UH-n.
2011. okt. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

nem is értem a kérdést

lehet, hogy terhes vagy, de úgy gondolod, hogy a doki nem veszi észre és nem mondja, csak ha rákérdezel?

vagy más miatt mennél, és hátha nem veszi észre? vagy mi?

a legtöbb nőgyógyász ezt azért látja, érzi (max az első néhány hétben nem)

2011. okt. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Még nem voltam soha sztk-s nőgyógyászaton, és kíváncsi voltam erre.
2011. okt. 18. 18:54
 5/11 anonim ***** válasza:
A doki esetleg érezheti, h keményebb, gömbölyűbb a méhed, mégha kis terhességről van is szó. De persze bölcsebb elmondani, h gyanud van, mint nem mondani semmi.
2011. okt. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
ha veszek egy terhességi tesztet, az ha jól tudom kb.11 nappal az aktus után kimutathatja legkorábban a terhességet.ha ebben a 11 napban benne van egy menstruáció is(7nap), akkor is "érvényes"? ha jól tudom az orvos 11 nappal később még nem tudja megállapítani a terhességet,igaz ez?ha tudjátok ezekre a választ írjatok légyszi.
2011. okt. 18. 19:46
 7/11 anonim ***** válasza:
Peteérés utáni 9-12. naptól mutatja ki a teszt. Ebben nincs benne a mensi, mert ha mensi van, akkor nincs baba. Ha úgy érzed, h terhes lehetsz, akkor lehet, h egy kicsit várni kéne a vizsgálattal. Egyébként meg vegyél egy tesztet és csináld meg a vizsgálat reggelén.
2011. okt. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
lehet baba mellett is menstruálni(főleg a terhesség elején.) nem okoskodni, és kijavítani akarlak ezzel, de tényleg így van. amúgy hha a vizsgálat reggelén csinálom a tesztet, annak mi az értelme?tényleg nem jövök rá,bocsi:I hiszen azután megyek a vizsgálatra, ahol a doki úgyis megmondja mi a helyzet,nem?vagy akkor igaz a kérdésemre a válasz, miszerint a teszt gyorsabban kimutatja a terhességet,minth egy orvos azt megállapíthatná?
2011. okt. 18. 19:58
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha terhes vagy és úgy vérzel, az nem olyan rendes mensis vérzés, hanem sokkal kevesebb és barnásabb. Azért csinélj tesztet, mert az orvos is azt kérné. Meg kell bizonyosodni, h nem daganat van a méhben, hanem baba. A teszt ugyebár HCT mutat ki, ami már egy jel, a vizsgálat egy másik. Persze van HCG-t termelő daganat is, de nagyon remélem, h ez nem az. Erre azért kevés esély van.
2011. okt. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
jaaaa, értem!:) Egyébként nekem kevesebb és barna. akkor megyek dokihoz is, meg tesztelek is, köszönöm
2011. okt. 18. 20:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!