Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 2 hét után megint megjött....

2 hét után megint megjött. vagyis kezd megjönni. Mit tegyek, hogy pár napig még ne?

Figyelt kérdés
ugy volt, elvileg, hogy kedden megyek életemben először nőgyógyászhoz. tegap este óta mintha meg akarna jönni. Pedig nem éreztem amiket szoktam. (Görcsölés, mellfájás és érzékenység). De viszont magasabb a hőm, mint szokott ver a víz és hol fázok, hol malegem van. tegnap délután környékén nagyon ideges voltam a magánéletem miatt. lehet amiatt? akkor most tényleg megjön? igy is menjek orvoshoz?
2008. márc. 16. 20:24
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit késői válasz, bocsi.

Ha meg akar jönni akkor meg is fog, nem tudsz ellene tenni. Nődokihoz persze csak akkor illik menni ha nincs meg, tehát ha addigra megjön akkor nem mész el és kész.

2008. márc. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!