Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Már több, mint 2 hetet késik...

Már több, mint 2 hetet késik a menzeszem. Biztos, hogy nem vagyok terhes (hónapok óta nem volt szexuális kapcsolatom). Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

15 éve menstruálok, s eddig mindig viszonylag rendszeres volt (25-28 nap), most viszont késik. Nem szedek semmilyen gyógyszert és nem észlelek magamon semmilyen más egészségügyi változást (nincsenek fájdalmaim, nem vagyok felpuffadva, nem hullik a hajam, stb.). Lelkileg is rendben vagyok, nem stresszelek. Nőgyógyászhoz egyelőre még nem akarok elmenni, várok még vele, hátha megjön. Szerintetek mi lehet az oka? Nem tud valaki esetleg valamilyen természetes gyógymódot (pl. gyógytea), ami kicsit helyrezökkentené a hormonjaimat?

Komoly válaszokat várok! Köszönöm.


2011. okt. 24. 22:10
 1/4 anonim ***** válasza:
2011. okt. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Természetes gyógymódnak szokták ajánlani a Mastodynon cseppeket, de ha ez még egy hónapig előfordul mindenképp menj orvoshoz inkább.
2011. okt. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mármint, nem az, hogy 6 hetet késik, hanem a következő hónapban sem jön meg pontosan.
2011. okt. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2011. okt. 25. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!