Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A keserű só kúrát csinálta...

A keserű só kúrát csinálta már meg valaki epe kövekre?

Figyelt kérdés
Szoptatok, de egy hónapon belül már három epe görcsöm volt, nem szeretnék műtétet a kisbaba miatt, de ez így nem mehet tovább. Milyen tapasztalataitok vannak ezzel a kúrával kapcsolatosan? Minden tanácsot szívesen fogadok.
2011. okt. 29. 14:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Igaz,nekem még nem görcsölnek a köveim. De sokat használ,hogy mindennap egy kiskanálnyi feketeretek levet iszom. Azóta a fájdalmaim megszűntek.

Ami még fon tos: ne olajjal,hanem zsírral főzz,és egyél rendszeresen zsíros ételeket is.A zsír "munkára" kényszeríti a májat és az epét is. Így nem tudnak a kövek kialakulni,és lerakodni.

Nálam ez az orvosi tanács bevált.

2011. okt. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Most mi a köze a hashajtónak az epekövekhez? A Cholagol cseppek hatnak az epekőre.
2011. okt. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha szerencséd van, az epeköveket magad is elmúlaszthatod. Így: fekete retket reszelj le jó apróra és nyomd ki a levét erősen. Egszerre készíts legalább egy fél literes adagot. Zárd le és tedd a hűtőbe. Minden reggel éhgyomorra igyál meg egy decit kortyonként, de másfél óráig semmit ne fogyassz utána. Még kávét se! Nagyon büdös az így képződött lé, de ezzel ne foglalkozz. Fogd be az orrod, mikor iszod. Ki voltam írva műtétre, de a kúra után egy hónappal /műtét előtt/ egy szem követ sem találtak. A doktornő csak hüledezett. A Cholagol csepp csak görcsoldó, semmi más. A követ nem szünteti meg.
2011. okt. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Na a tegnap neki láttam retket hántani megcsináltam ez első adag levet. Hát tényleg iszonyat büdős de ha a használ megcsinálom. Remélem nem ártok vele a kicsinek, hiszen szoptatok, de annyi jót olvastam róla, hogy nem hiszem. Csak nagyon nehéz lenyelni. Köszönöm a tippet
2011. okt. 30. 07:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!