Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 9 éve szültem és azóta állandó...

9 éve szültem és azóta állandóan barnás tapadós váladékot termel a mellem, mi az oka?

Figyelt kérdés
2009. máj. 5. 14:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az szerintem nagyon nem normális.. már rég el kellett volna ezzel menned az orvoshoz..!! Nem tudom mi lehet az oka és nem is szeretnélek hülyeségekkel ijesztgetni, de szerintem jobb ha minél előbb elmész. Ez nem játék..
2009. máj. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Sürgőssen körzeti orvos!Kérj beutalót mammografiára,a legjobb,ha az orvosod kér,mert nagyon sokat kell várni időpontra.
2009. máj. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha hosszú ideje szedsz fogamzásgátlót/kb.5-10 éve/,akkor lehet hormonális oka is.
2009. máj. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azonnal menj el orvoshoz! Ez nem normális, szerintem semmi köze a szüléshez. DE azóta állandóan? Szoptatni tudtál? Szokott fájni a melled? Kérlek, ha nem gond írd majd meg hogy mit mondott az orvos, nagyon drukkolok hogy ne legyen semmi komoly:S.

Üdv

2009. máj. 16. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!