Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyászati probléma,...

Nőgyógyászati probléma, köztes vérzések, fájdalmas közösülés, hasonló tünete van valakinek?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem, mert nekem jelenleg ez a problémám. Nem azt várom hogy így valaki meggyógyítson, csak kíváncsi vagyok, hogy másnak volt-e ilyen, mi okozta, hogyan kezelték, rendbe jött-e? Ha lehet nem kérek olyan választ sem, hogy fordulj orvoshoz, mert ez már megtörtént. Jövő héten megyek vissza. Szóval a problémám már évek óta fennáll, fogamzásgátló szedése mellett is volt, de akkor az orvos nem foglalkozott vele, azt mondta szedjek magasabb hormontartalmú gyógyszert, mert az alacsony hormontartalmú gyógyszerek okozhatnak köztes vérzést. Később abbahagytam a fog.gátlót, de a problémám továbbra is fennállt. A menstruáció előtt 1-2 héttel barnás vérzés. Elmentem orvoshoz, vizsgálat során mindent renben talált, rákszűrés megvolt, azzal sem volt semmi probléma. Úgy tűnik, hogy méhszáj felszíne válik vérzékennyé időnként, és az vérzik. Ezt esetleg lézeres műtéttel tudnák kezelni, de a műtét nem ajánlott, mert a rákszűrés eredménye jó volt. Ecsetelést, hüvelyöblítést próbáltuk, nem működött. Közben külföldre jöttem, itt is elmentem ezzel a problémával orvoshoz, itt is kezdték elölről a vizsgálatokat. Hormonvizsgálat, hüvelyi ultrahang, rákszűrés, minden negatív. Fogamásgátlót írt fel az orvos, 6 hónapja szedem, ez más mint amit korábban szedtem, de ez sem segített. Jövő héten megyek újra vizsgálatra, nem tudom van-e még ötlete az orvosnak, hogy mi segíthetne. Lehet hogy csak a műtét? Van itt valaki hasonló problémával?
2011. okt. 30. 15:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Baromi hosszú lenne a válaszom, inkább ajánlom a Nők egészségkönyve című kiadványt, könyvtárban megtalálod, mert nem mostani. Nekem bevált, sok mindent pontosan leírt. Az írója fonetikusan: Anne Kervasdué. Ez szülész nőgyógyász. Próbáld megszerezni. Nekem segített.
2011. okt. 31. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet, majd utánanézek ennek a könyvnek. :)
2011. nov. 3. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!