Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Iskolaorvosin nálatok mennyire...

Iskolaorvosin nálatok mennyire kell levetkőzni ill. egyszerre hányan mentek be a rendelőbe?

Figyelt kérdés
Érthetetlen hogy nálunk bugyiban várakozás, utána egyszerre többen be, majd a doki előtt már a bugyit is le kell venni.
2009. máj. 8. 15:32
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
86%

Érdekes.... Mi egyesével megyünk be, akkor vetkőzünk le. Nálunk bugyi, zokni, melltartó maradhat.


A bugyit hogyhogy le kell venni? Még nem hallottam ilyet! Meg is vizsgál az orvos? Szóval van valami értelme hogy leveszed, vagy egy pillantást sem vet rá?

Egyébként nekünk azt mondta az iskolaorvos még anno, hogy elvileg nekik azt is meg kéne nézniük, de tudják hogy ez nekünk milyen kénylmetlen lenne és ha bajunk van amúgy is elmegyünk dokihoz.

2009. máj. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
86%
Nem mintha olyan sokat számítana, de nő vagy férfi az orvos? Fiatal vagy idősebb?
2009. máj. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
86%
Uhm... Hát ilyenről még nem is hallottam... o.O Nálunk is, alsó maradhatott mindig... Eleve, ezt nem is értem... Lehet az iskoladoki perverz egy kicsit... :D Komolyan mondom, mert ezt nem tudom mással magyarázni...
2009. máj. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
89%
Nálunk egyszerre egy ember megy be a rendelőbe, és ott először felül kell levetkőzni, a melltartót is le kell venni. Ha valaki azt mondja, hogy beteg, akkor a nadrágot sem kell levenni (természetesen, ilyenkor mindenki pont menstruál), amúgy azt levetetik, de zokni, bugyi marad. De olyanról még senkitől sem hallottam, hogy a bugyit le kellett volna vetni.
2009. máj. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
igen miután lekerül a bugyi, akkor kell felfeküdni az asztalra, aztán megnyomkod mindenhol. a többieket addig a védőnő megméri, magasság, súly, vérnyomás.. a legcikibb az az hogy még a vérnyomásmérés is bugyiban történik. miközben pedig fekszel az asztalon a többiek is látnak. és oké hogy osztálytársak, de akkoris kellemetlen.
2009. máj. 8. 15:56
 6/26 anonim ***** válasza:
89%
Náluk semmit nem kell levenni amikor bemész néha levesszük a pulcsit. (de poló,top ilyenek maradnak) Odamegyünk az orvoshoz le kell hajolni és megnézi hogy gerincferdülésünk van-e és kész. Ezt egyesével aztán 4-esével. Megnézi a szemünket, magasságunkat, súlyunkat, hallásunkat és a vérnyomásunkat.
2009. máj. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
mindenhol másképp van, de egykét fórumban már olvastam hogy egerben például nagyon sok helyen hasonlóan igen komoly vizsgálat folyik...
2009. máj. 8. 16:05
 8/26 anonim ***** válasza:
41%
Nálunk 4 lány bemegy.Bugyira vetkőzés, és egymás után vizsgálnak minket tehát nem egyszerre, de azért egyszerre le kell vetkőzni.:S
2009. máj. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
nekem azt mondták hogy régebben még a melltartó is maradhatott, aztán egyre több helyen azt is levetették, most úgy néz ki hogy eddig a bugyi maradhatott, aztán egyre több helyen azt is le kell dobni :S
2009. máj. 8. 16:11
 10/26 anonim ***** válasza:
89%

Már egyetemista vagyok, 4 éve ballagtam el a középiskolából, szóval nem vagyok képben, mi a mostani "divat", de nekünk annak idején bugyiban és melltartóban kellett lennünk, és mi is kb. négyesével mentünk be. Emlékszem, amikor levetették a melltartót velünk egy alkalommal, annyira égett a fejem (nagyon kicsik a melleim), hogy megkértem a többieket, forduljanak el. :/ Mivel szégyenlős vagyok nem kis mértékben, nekem kb. egyenlő lett volna a halállal, ha lemegyünk orvosi vizsgálatra, és közlik, hogy vegyünk le mindent. Nem csak az osztálytársaim előtt, de az orvos előtt is égett volna a fejem. Tudom, ciki, de én - mivel még nem élek nemi életet - máig nem voltam nőgyógyásznál sem...

Amúgy azért tartom ezt a vetkőzősdit hülyeségnek, mert az az orvos nyilvánvalóan nem nőgyógyász, tehát nem ért igazán a dologhoz, mintát venni gondolom nem fog, akkor meg minek ez az egész?

A diákoknak pedig megalázó ez a szitu, ha van vmi panasza vkinek, úgyis elmegy orvoshoz.

2009. máj. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!