Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló abbahagyása...

Fogamzásgátló abbahagyása után milyen tünetek jelentkeznek?

Figyelt kérdés

Október közepén hagytam abba a fogamzásgátlót, azóta már meg is jött, szerencsére minden oké volt. Most pár napja viszont fáj egy nagyon picit a hasam, mintha belülről nyomna valami, de nem erősen, nem is görcsöl. Ez lehet a fogamzásgátló abbahagyása miatt? A következő menzeszemig kb. 2 hét van még.

Ti miket tapasztaltatok?


2011. nov. 27. 19:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem éppen peteérésed lehet. Van akinek ilyenkor fáj picit a petefészke. Az is gyakori, hogy a tabletta abbahagyása után mindkét petefészek egyszerre kezd működni. De lehet, hogy rosszul tudom.
2011. nov. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem megvonásos vérzés jelentkezett az első hónapban. 2X volt pecsételő vérzésem, aztán megjött és utána semmi. yadine-t szedtem. Hasonló tüneteim, mint a tiéd, terhességem első heteiben volt. De szerintem lehet a fogamzásgátló abbahagyása miatt is, vagy felfázástól.
2011. nov. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 bánomisén ***** válasza:
Nálam semmi extra nem volt, csak a menstruációm időpontja változott meg.
2011. nov. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

terhes remélem nem vagyok... mindig gumival védekeztünk, és csak 1x volt olyan, hogy a barátom abba is ment el, többi alkalommal jóval előtte kivette. (bocs, hogy ezt így leírtam).

2011. nov. 30. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!