Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valami tabletta vitamin, hogy...

Valami tabletta vitamin, hogy segítsen abban, hogy a menstruáció előtt ne akarjam megenni az egész hűtőt?

Figyelt kérdés
Karcsú vagyok,pedig alacsony vagyok, nem szoktam sokat enni , kiegyensúlyozottan eszek,de a menstruáció előtti időszakban csak eszek és eszek és eszek.. nem tudok ellene tenni,de komolyan! Bármikor eddig elkezdtem néha diétát simán megtudtam állni,hogy ne egyek ilyet-olyat úgy hogy előttem ették a csokit,sütiket,de ilyenkor a hűtőben összes létező dolgot meg tudnám enni, többnyire meg is eszem..Ahhoz képest,hogy karcsú vagyok elég hízékony szóval ezeknek a napoknak köszönhetően 2,3 kg plusz is rajtam van, jó hát mondjuk nem mind a 3 kg zsír,de akkor is ez tarthatatlan,hogy utána pedig kezdhessek neki a diétámnak.
2011. dec. 10. 14:22
 1/2 anonim ***** válasza:

:) Hát ez teljesen természetes pedig, hogy vannak napok, amikor többet eszel.

Mi a húgommal ugyanezt figyeltük meg magunkon, hogy menzesz előtt pár napig bármit megtudnánk enni, bármennyit, bármikor...

Van egy Magbe B6 femina nevű készítmény, az elvileg pont ezekre a napokra való, de nem tudom, hogy az étvágyra hat-e, vagy csak az idegrendszerre. Még nem próbáltam.

2011. dec. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm. mindenképp utánanézek ennek a bogyónak.bár igaz,hogy eddig végül mindig lement a feljött felesleg,mert ez után meg alig van étvágyam :D de ha mondjunk szeretnék picit,fogyni van feszesíteni akkor ezek a zabálási napok nem jönnek jól :/Na meg ilyenkor sok mindent megeszek és érzem h fáj a hasam a sok kajától,de még mindig éhes vagyok.. :D
2011. dec. 10. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!