Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A fogamzásgátló tabletta...

A fogamzásgátló tabletta miatt van ez?

Figyelt kérdés

Néhány hónapja nagyon gyenge a mensim. El fogok menni orvoshoz, csak kivácsi vagyok a véleménytekre, esetleg járt-e már így valaki?

Inkább maszatolós, a mennyisége kevesebb , de pontos!

4éve szedek talettát, eddig csak egyszer váltottam, eddig nem volt rá panaszom, de most igen!

Mitől lehet ez??


2011. dec. 11. 12:01
 1/6 anonim ***** válasza:
nem tudom, de azt nagyon erősen kétlem, hogy a tablettától lenne, ha eddig is szedted.
2011. dec. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátló szedése alatt jelentkező vérzés nem valódi menstruáció hanem úgynevezett megvonásos vérzés.Ez mennyiségében is jellegében is lényegesen eltérhet a korábban megszokottól. A fogamzásgátlók sajátossága, hogy elvékonyítják a méhnyálkahártyát és ez a magyarázata a kevés vérzésnek.
2011. dec. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
utolsó, ezt én is tudtam, csak már kicsit aggaszt a dolgog, hogy nem az első esetben gyengélkedik.
2011. dec. 11. 12:13
 4/6 A kérdező kommentje:

egyébként köszi , :)

VÁrom a további válaszokat!

2011. dec. 11. 12:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez azért van, mert a tabletta teljesen elvékonyította a nyálkahártyád. Tarts legalább fél év szünetet.
2011. dec. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm! :)
2011. dec. 12. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!