Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi bajom van? Lehet otthon...

Mi bajom van? Lehet otthon kezelni?

Figyelt kérdés
Amikor pisilek vagy erősen nyomok köhögök vagy tüsszentek akkor fej a hasam ott lent a jobb oldalon.Csak a jobb oldalon.Ha megnyomom akkoris fáj.Nem szeretnék orvoshoz menni!!!!!!Hogyan kezeljem otthon?
2011. dec. 12. 16:55
 1/10 anonim ***** válasza:
91%

Honnan tudjuk mivel kezeld, ha azt sem tudjuk mi bajod? Ennyiből az isten se állapítja meg.

Vagy menj orvoshoz, vagy szenvedj tovább.

Bocsánat, ha bunkó voltam, de erre nem lehet mást írni. Ez nem olyan gond, amit otthon kell kezelgetni.

2011. dec. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Márpedig menj orvoshoz, de mielőbb, mert ez lehet vakbélgyulladás is, de más is.
2011. dec. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez nem szeretet kérdése! Ha baj van, igenis muszáj orvoshoz menni!!! Senki sem azért jár oda, mert annyira szereti. Itt úgy sem fog tudni segíteni senki, hiszen nem vagyunk távgyógyítók. Aki azt mondja, hogy bármit is tud ajánlani vizsgálat nélkül, az hazudik!!!
2011. dec. 13. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2011. dec. 13. 07:46
 5/10 anonim ***** válasza:
Mióta fáj?
2011. dec. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kb 2 napja
2011. dec. 14. 10:24
 7/10 A kérdező kommentje:
de ha pisilek akkor már nam csak ha megnyomom szándékosan
2011. dec. 14. 10:24
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát akkor ez el fog múlni szerintem... várj 2-3 napot.
2011. dec. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

De sztem nincsis semmi bajom mert tegnap este megjött és most folyik belőlem a vér mint a csapnól! :(

Szóval szerintem ezért fáj még mindig egy kicsit.Szerintetek?

2011. dec. 15. 08:15
 10/10 anonim ***** válasza:
Ma reggel is iszonyatos kínok között ébredtem.Totálisan összegörcsölve.Össze voltam kuporodva amennyire csak tudtam és csak gurguláztam az ágyon,próbáltam kifingani a bent rekedt gázt.Pár perc kínszenvedés után ki is fingottam valamicskét,megkönnyebbültem.Irány a lakás legkisebb része,de előtte fel kell öltözni,mert nagyon hideg a trónterem,nincs fűtve és 12 fok az 12 fok,meztelenül nagyon hideg.Szóval hajolok le a papucsomért,amikor megint összeránt a görcs,de ezúttal a földre esek le és gurgulázok megint kínomban.Kiforogtam pár perc után ezt is,gyorsan magamra kaptam valamit,de útközben megint elkapott a görcs,összeestem és úgy kúsztam ki az árnyékszékre.Még nem tudtam ki kínlódni magamból a gázt,hogy fel tudjak ülni a trónra,de éreztem,hogy mindjárt jön aminek jönnie kell.Ezért elkeseredett kínomban(nehogy már a fél méter miatt székeljek be) egy hirtelen mozdulattal egyenes fekvésbe rúgtam magamat.Nem kellett volna.A szörnyű alhasi görcsök még jobban fájtak mint addig,még be is könnyeztem a fájdalomtól,a kínok kínját álltam ki,mire kifingottam.De legalább ültem a trónon(gondoltam én),innen már csak a megkönnyebbülés jöhet.De sokáig váratott magára,mert a gázok,amik kihozták volna a bélformára száradt farönköt,azok már rég kifingódtak.Viszont a kínzó görcsök csak noszogatták kifelé.Vártam,hátha képződik egy kis gáz,de nem képződött sajnos több,ezért erőből kellett iszonyatos kínok között kitojni.Gázok és nedvesség hiányában viszont nagyon nehezen tudtam ezt a helyzetet ánuszrózsám nyers erejéből megoldani.Az is borzasztó volt,amikor megálltam "pihenni",de a csont kemény fekália nem tört el ánuszrózsám gyilkos szorításától,hanem csak nyomta és szinte felhorzsolta a görcsök által millimétereket csúszó kolbász.Mire kiszültem az egészet meg is tágultam annyira,hogy rutinból tudtam,hogy nem szabad beletörölni azzal az érdes papírral(még ha Coala van otthon,azzal sem!).Utólag visszanézve rá,olyan a kinézete,mintha macskakőből lenne kipattintgatva.Vettem is egy kamillás ülöfürdőt utána,amikor már járni is tudtam.
2012. júl. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!