Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció előtt pár nappal...

Menstruáció előtt pár nappal és alatta sokkal magasabb a vérnyomásom, mint szokott. (Máskor inkább alacsony) Ez mitől lehet? Más is tapasztalt ilyet?

Figyelt kérdés
2011. dec. 15. 08:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem meg majd kiszakadnak a visszereim úgy lüktet. Valószínűleg a méh vérellátásának megnövekedése okozza.
2011. dec. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem sima PMS tünet. Én ilyenkor mindig idegbeteg vagyok és pörgök nagyon, ha megmérném, biztos vagyok benne, hogy az enyém sem az egyébként rám jellemző adatokat mutatná.
2011. dec. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, akkor elvileg normális. Az a fura, hogy régen migrénem volt ilyenkor, de az a kislányom születése után szerencsére elmúlt, és azóta van a magasabb vérnyomás-fejtetői fejfájás menstruáció alatt.
2011. dec. 15. 09:15
 4/4 anonim ***** válasza:
Ugye felszaporodik a víz is a szervezetben, az is okozhat enyhe vérnyomásemelkedést, de a 2. válaszoló is jól írta. Egy kis levedula, citromfű tea az idegesség ellen.
2011. dec. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!