Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygombával onkológiára?

Hüvelygombával onkológiára?

Figyelt kérdés
Onkológiára járok rákszűrésre, mert az orvosom 5000-ért csinálja, onkológián pedig ingyenes. SZTK-ba nem megyek, mert egyszer elhajtott az orvos, és mai napig ugyanaz rendel. Hüvelygombám van, de már nem győzöm anyagilag. Gondoltam elmegyek onkológiára, hátha tud valamit tenni. Megpróbáljam vagy felejtsem el??
2011. dec. 15. 16:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tud vele semmit kezdeni. Keress másik sztk-s nőgyógyászt.
2011. dec. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy a körzetemben ez az egy orvos van, aki sztk-ban rendel. Másik városba meg hiába megyek el, hisz nem oda tartozok. :(
2011. dec. 15. 16:25
 3/13 anonim ***** válasza:
onkológián sajnos ilyennel nem foglalkoznak.
2011. dec. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Miért foglalkoznának onkológián nem daganatos beteg hüvelygombájával? Én onkológiára járok, mert olyan problémám volt, viszont nőgyógyászhoz nem onkológiára kell mennem így sem. Semmi köze a kettőnek egymáshoz.
2011. dec. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy elhajt az orvos, kötelessége évente a rákszűrést is elvégezni és kezelni is ha valami bajod van, jelentsd fel. Próbáld meg az onkológust, bár szerintem el fog küldeni nőgyógyászhoz.
2011. dec. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Pár éve voltam nála, fogamzásgátló mellett nem jelentkezett a menstruációm, állította, hogy terhes vagyok, semmit vizsgálatot nem csinált, majd az asztalra csaptam, hogy itt valami nem stimmelt és kijelentette, hogy akkor keressek másik nőgyógyászt. Már néztem, hátha van más is, de még mindig csak egyedül rendel.
2011. dec. 15. 16:28
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha olyan városban laksz, ahol csak 1 nőgyógyász van, akkor feltételezem, utaznál az onkológiára a vizsgálatért (feleslegesen). Ezen az utazáson mondjuk útba ejthetnél egy nőgyógyászt, aki viszont nem lesz felesleges kör.
2011. dec. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha pár éve voltál nála,akkor szerintem már nem is emlékszik rád.
2011. dec. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Utazz másik városba, és keress ott orvost! Szabad orvosválasztás van, kell hogy fogadjanak! Lehet hogy előre be kell jelentkezned...
2011. dec. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok valami gazdag, de ha csak egy mód van rá, soha sem mennék nőgyógyászhot sztk-ba! Itt Nyíregyházán amúgy is olyan az sztk-s nőgyógyászat....:S Szóval szerintem inkább keress valami megbízható, jó orvot, aki kikezel ebből mielőbb. Amúgy meg bármelyik városba elmehetsz, én pl. máshová tartoztam körzetileg, de sebészetre, bőrgyógyászhoz Nyíregyre jártam. Senki sem kérdezte, miért jöttem! Oda mész, ahová akarsz:)
2011. dec. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!