Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mióma okozhat barna folyást?

Mióma okozhat barna folyást?

Figyelt kérdés
3 hónapja állapította meg a doki, hogy van egy fél cm átmérőjű miómám.Akkoriban nem szedtem gyógyszert, azóta viszont yasminellét szedek(2. levél végén járok. Ma van a ciklusom 21. napja és szúr a hasam+barnás folyásom van. A legrosszabb az, hogy utána olvastam és akinek miomája van nem is szedhetne yasminellét!Lehetséges, hogy megnőtt tőle a mióma és attól vannak a tüneteim?
2011. dec. 17. 13:56
 1/5 anonim ***** válasza:

szerintem, megjött a vérzésed ;)


a miómával kapcsolatban meg menj kontrollra

2011. dec. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy megjött volna, mivel még van 4 szem tablettám. Kontrollra fél év után kell visszamennem :(
2011. dec. 17. 14:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Inkább a tabletta az oka, nem a mióma. De ha ilyet olvastál, akkor nm ártana elmenni másik dokihoz.
2011. dec. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
simán megjöhetett a vérzésed már, nyugi...de ha a 3. levélnél is előfordul ilyen, akkor tablettacsere kell
2011. dec. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kései válasz ugyan, de most vettem észre.

Ha miómád van, akkor az azt is jelenti, hogy progeszteron hiányod is. A progeszteron hiány jele a barnázás. Ezt fontos rendbe rakni, mert később a terhesség kapcsán lehetnek problémáid (vetélés, vagy egyáltalán nem tud majd beágyazódni). Nem ijesztgetni akarlak, de menni kell orvoshoz, és verni az asztalt, csináltass hormonsort, és tegyék rendbe ezt.

Elég sokan elküldik az embert, hogy nincs semmi gond, pedig ez fontos.

Én mióma mellett hordtam ki a fiamat, szerencsés vége lett, de veszélyes volt, ezért is tanácsolom mindenkinek, hogy előzze meg a bajt.

2012. febr. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!