Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A jobb nagyajkam fölött van...

A jobb nagyajkam fölött van valami "kinövés". Olyan, mint egy pattanás. Sokáig azt hittem, elmúlik, de nem! Mi lehet ez? Már nagyon rég ott van, és kezdek megijedni.

Figyelt kérdés
Szexuális kapcsolatom rég nem volt, uszodában sem voltam, tehát így nem kaphattam el.
2008. márc. 28. 10:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szemölcs lesz. Nekem a hátamon van egy kinövés, bőrszínű. 1 év alatt nőtt, úgyhogy megyek bőrgyógyhoz. Gondolom leszedik.
2008. márc. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
60%
Nekem a fenekemen volt egyszer egy szemölcs jó pár évig de már nincs ott.Magától eltűnt
2008. márc. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyenem jó pár éve. Egy kicsi pattanás szerű valami. Jó ideig nem foglalkoztam vele, és mára már elmúlt. Neked mennyi ideje van ott?
2008. márc. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!