Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van, akinek a Canesten kombi...

Van, akinek a Canesten kombi nem használt?

Figyelt kérdés
Pár éve volt utoljára hüvelygombám, mindig mentem vele orvoshoz, de most nem tudtam és vettem ilyet, hátha beválik. Azt írja, főként Candidára való, nekem eddig szinte mindig az volt. Remélem használ. Már javult, ma kell bevenni az utolsót. Köszi a válaszokat.
2011. dec. 24. 20:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én 14 éves vagyok. Próbáltam a canesten kombit, de nekem sajnos nem használt, így az orvos a végén hüvelykúpot írt ki.
2011. dec. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát köszi, eddig én se bíztam benne, de most muszáj volt.
2011. dec. 25. 00:44
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
Ebből is látszik, hogy gombára sem válik be mindig a Canesten, mégis ezen az oldalon rögtön látatlanban azt ajánlják, úgy, hogy senki nem tudja valójában mi a baj.
2011. dec. 25. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%
Nekem rendszerint a tüneteket 1 hétre elmulasztja ... de már az is csoda, ha nem egyben esik ki másnap -.-
2011. dec. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, nekem úgy néz ki használt, legalábbis eddig
2011. dec. 26. 14:21
 6/6 anonim válasza:
Vizezd be előtte, mielőtt felrakod és úgy nem esik ki!
2011. dec. 27. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!