Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nincs még mellem?

Miért nincs még mellem?

Figyelt kérdés

A 13 évemet már betöltöttem júniusban, és még nincs mellem. De az is van, hogy ráadásul nem vagyok egy vékony típus, kicsit duci vagyok. Már anyukámat is megkérdeztem; tavaly azt mondta hogy neki is 13 évesen kezdet el nőni, és most is szóvá tettem, de most azt mondta hogy neki 14 évesen kezdett nőni.

Engem még az is zavar, hogy az osztályban az összes lánynak van melle. Még a fokpiszkáló vékonyságúaknak is.

Ez nagyon zavar, miért van így velem? Az öcsém szokott is cikizni emiatt...


2011. dec. 26. 20:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha nőne, akkor avval cikizne, ez biztos. sokaknak mindegy, csak cikizhessenek. Régen a szeplőseket cikizték a szeplők miatt, a vöröshajuakat a vörös haj miatt,a szemuvegeseket a szemuveg miatt. Nyugi.:)
2011. dec. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

nem az a legnagyobb baj hogy cikizik, mert nem sokszor szokta...

úgy az egésszel van a bajom :/

2011. dec. 26. 20:23
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát kértél már orvostól véleményt erről? Biztosan megnyugtatna, jót tenne a lelkednek.

Sokaknak egesz eletukben nagyon kicsi melluk van, és az is nagyon szép. Miért akarod, hoyg melled legyen? Nekem nagyon korán nőtt és mindig kisebbet szerettem volna, elég mozgekony vagyok, utban van most is, felnottkent.:)

Örülj, hogy nem kell vele bajlodnod!:)

Anyukadnak mekkora? És menstruálsz mar?

2011. dec. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Onedin válasza:
a kérdezö nem azt kérdezte, hogy miért cikizik. Hanem mert nincs melle. borogasd vizesruhával.
2011. dec. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

igen, éppen 12 évesen jött meg először :)

anyukámnak nem nagy, de a szoptatás miatt akkora

2011. dec. 26. 20:33
 6/9 anonim ***** válasza:
lehet genetikai oka is. Nekem 16 évesen kezdett el nőni, nagyon kellemetlen volt, gimiben is csúfoltak. Igaz, nekem hormonális gondjaim is voltak, meg pajzsmirigy alulműködés. Ha kicsit duci is vagy, ennek mindenképpen utánanéznék, mert lehet tényleg ez az oka. Amúgy meg nyugi, nekem is megnőtt, igaz nem gigaméretűre, de a 152 cm-emhez épp elég:)
2011. dec. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
rendeben, köszi, de azért olyan duci nem vagyok, csak egy kicsit :)
2011. dec. 26. 20:46
 8/9 rebeka.szilvas válasza:

Szia!

Én most 12 éves vagyok,2012 januárjában leszek 13:D

Én viszonylag vékony vagyok( a szüleim szerint)de én szerintem az átlaghoz tartozom.Na szóval szerintem ne aggódj emiatt,nekem is még elég kicsi a mellem de azért már van:D És szóval te már menstruálsz,mert ha nem akkor még egy darabig biztos nem fog nőni a melled.Nekem is úgy volt hogy miután megjött az első menstruációm(3hónapja),akkor kezdett nőni a mellem.

Szóval írd meg hogy menstruálsz-e már.

Szia!

2011. dec. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia, a 6-os vagyok:) én sem voltam duci, csak volt egy pici hasam...hát, lehet, hogy semmi különös nincsen benne, majd megnő ne izgulj! Az előző lánynak igazat adok, legalábbis nekem is a menstruációm után kezdett el nőni:)no para
2011. dec. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!