Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Huvelygombara valaki tud irni...

Huvelygombara valaki tud irni valami bevalt gyogymodot?

Figyelt kérdés
Mar rengeteg huvelytablettat kaptam de nm er semmit!valaki tud ajanlani valamit??6honapja szenvedek vele..orvostol orvosra jarok de egyik se tud mar mondani semmit...nem viszket viszont szuros szaga van es parommal mar nem tudjuk mit csinaljunk!rengeteg penzt kiobtunk mar az ablakon de nem ert semmit!valaki segitsen!
2012. jan. 7. 17:13
1 2
 1/16 WhiteLabel ***** válasza:
A doktor elég jól beszokott válni.
2012. jan. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Canesten.
2012. jan. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Utcakultúra válasza:
Rossz a kategória! Nem tűnt fel?
2012. jan. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
halszaga is van?
2012. jan. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Sok sok anál bő nyállal.
2012. jan. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem hüvelygomba.

Nem vettek kenetet?

Mert nekem volt már jópárszor sajnos hüvelygombám, mivel érzékeny vagyok, de még egy bendzsó canestentől is elmúlt.

És lehet hülye kérdés, de partneredet is kezelték veled együtt?

Ha mindez megvolt, akkor tényleg nem tudom, válts orvost.

2012. jan. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:

Ha már 6 hónapja nem múlik el, és nem is viszket, akkor valószínűleg nem hüvelygomba...

Keress fel egy magándokit. Nem olcsó, de legalább megmondja a frankót.

Amúgy a Gynoxin 600mg hüvelytabletta vény nélkül kapható. Egy db van benne, de az elég is. 3 nap után szüneti meg teljesen, addig kicsit piros lesz körülötte, nekem bevált, bár nem is szenvedtem előtte vele 6 hónapot. Szóval, ha ez sem jön be akkor doki!

2012. jan. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
Előző vagyok: tudom, hogy a fiúk szégyenlősebbek, de vedd rá a párodat is, hogy menjen el kivizsgálásra!!
2012. jan. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Ha nem viszket és halszaga van, az bakteriális fertőzés és egy egyszerű antibiotikum kúrával kezelhető, ami viszont az ég világon semmit nem ér ha a párodat nem kezelik, ugyanis Te meggyógyulsz ő meg visszafertőz, merthogy ő is hordozó csak nincs tünete. Nálunk ugyanez volt, amint ő is megkapta a maga kis adagját megszűnt minden probléma.


Jobbulást

2012. jan. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Akármi is az, (innen nem látjuk), egy vércukor vizsgálat célszerű lenne a visszatérő/el nem múló fertőzés miatt. Fordulj ez ügyben háziorvosodhoz.
2012. jan. 8. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!