Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 14éves lány vagyok májusban...

14éves lány vagyok májusban jött meg a menstruációm és januárban kimaradt.2012.1.6-án kellet volna megjönnie de most11e van. Terhes nem lehetek mert csak egyszer voltam a barátommal 2éve és csak a vibrit használtam. Szrinttk megfog jönni? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2012. jan. 11. 20:28
 1/8 anonim ***** válasza:
89%

huuu.. >< 12 évesen vibrátor. xd na mindegy. :D

nem baj az ha késik, hisz legalább 2 év kell mire teljesen beáll a menstruációs ciklusod. :) (és még akkor sem fog napra pontosan megjönni, legalábbis nem mindig)

és ne idegeskedj, mert annál később fog megjönni.

2012. jan. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy kiemelem a lényeget, de ugyan honnan szereztél 12 évesen vibrátort??? Hát ez tényleg más generáció...

Amúgy ahogy első írta még beleférhet a csúszás, de ha aggódsz menj el nőgyógyászhoz.

2012. jan. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
lehet az anyáé. :)
2012. jan. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is gondoltam arra, de... uhh... Persze kinek a pap, kinek a papné...:D
2012. jan. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
12 évesen voltam a barátommal és 14 évesen vibrátorral és a barátomtol kaptam. köszönöm mindenkinek aki normális választ irt
2012. jan. 11. 20:52
 6/8 anonim ***** válasza:
Még nem állt be a ciklusod erről van szó, ne idegeskedj. (Hát le a kalappal előtted,hogy már 12 évesen szexeltél -.-" Mondjuk a pasid is jófej lehet, ha vibrátort vesz neked :O Akkor ő minek van??? Ha már 12 évesen szexeltél miért váltottad le a pasid egy vibrátorra?? xD)
2012. jan. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
12 évesen voltál a barátoddal? A szüleid jól elszúrták a nevelésed! A barátod hány éves volt akkor? Ha 14 felett, akkor bűncselekményt követett el!!!
2012. jan. 12. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
14 volt ő is és köszönöm azt pedig fogadásból kellet nekem vennie :)
2012. jan. 12. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!